KLIPHIP-HOP

Rapper Joyner Lucas si v novom unikátnom videu uctil Willa Smitha

Po svete práve vrcholí koronavírus, ale to väčšine inteprétom nezabránilo pracovať na svojich očakávaných albumoch. Napríklad taký Joyner Lucas nás stále zásobuje vopred natočenými videoklipmi. Tie nás na jeho nadchádzajúci projekt hajpujú čoraz viac!

Podľa toho, čo sme doposiaľ mali počuť, sa na album ADHD môžme rozhodne tešiť. Zverejnený tracklist obsahuje 18 trackov vrátane skitov a po silných veciach ako ISIS s Logicom (okrem neho svojou troškou prispel aj Chris Brown, Young Thug, King OSF a Fabolous), Revenge, Lotto, tu dnes máme videoklip ku veľmi špeciálnej skladbe. Vo veci WILL sa totiž Joyner rozhodol vzdať poctu legendárnemu hercovi Willovi Smithovi. Ako to dopadlo? Nielen v texte, ale aj v samotnom videoklipe sa stretávame s jeho najzásadnejšími filmovými úlohami.

Či už spomenieme kultovú sériu Bad Boys, postapokalyptický snímok I, LEGEND, motivačný film The Pursiut of Happyness, bláznivú komeédiu Wild Wild West, či willovu modrú podobu v hranom Aladinovi. Toto a oveľa viac uvidíme v pozadí so zeleným plátnom, pred ktorým sa Joyner naozaj verne prevtelil do každej zo spomínaných postáv a nevynechal ani známy MIB. Na samotný záver sme svedkami „kombinácie“ Smithovej a Lucasovej tváre, do čoho následne zaznejú Willove slová, ktoré Joynera podľa všetkého veľmi ovplyvnili. Poď sa na to pozrieť spolu s nami!

Pri Willovi Smithovi by sme ešte chvíľu zostali. On sám totiž myslí na svojich fanúšikov v čase karantény a dal pre nás dokopy exkluzívnu montáž tých najlepších beatov, s ktorými môžeš doma chillovať v najväčšom pohodlí. Na jeho oficiálnom YouTube vyšla pred pár dňami poldruha hodinová nálož týchto pohodových hudieb, pri ktorej sa Will objavil nielen na vizuály, ale aj zohral úlohu výkonného producenta tohto projektu. Pusti si to do pozadia a makaj na tom, nech v tejto karanténe nemusíme zostať do decembra, jo? Takže, umývať ruky, pokiaľ možnosť nevystrkuj nos z baráku a dodržuj celkovo prehnanú hygienu. Díki!

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame