News

DJ EKG, Majk Spirit, Peter Stašák aj Meky Žbirka. Ktoré online koncerty ste sledovali?

Máme tu druhý týždeň oficiálnej celoštátnej karantény. Bez rúška by sme nemali vychádzať z domu a všetky spoločenské akcie sa rad-radom zrušili alebo minimálne preložili. Práve preto si viacero domácich (aj svetových) interpétov povedalo, že svojich fans potešia cez internet.

Vznikla teda iniciatíva niekoľkých umelcov, že pre nás spravia zadarmo online koncerty! Dnes pre teba máme prehľad tých najväčších, ktorými sme si mohli krátiť čas doma v papučkách aj my!

Produkty z nášho shopu so špeciálnou zľavou si pozri TU

Ako prví nás potešili s kampaňou #ZOSTANDOMA najsilnejšie mená slovenskej EDM. Dj EKG a Mairee sa spojili na úplne prvej online párty, ktorú rozprúdili v (prázdnom) Edison Parku. Chalani sa za mixpultom prestriedali a počas tri a pol hodiny náš zabávali poriadnými tanečnými peckami, na ktoré sme si mohli poriadne zaskákať u nás v obývačke.

Naživo aj s kapelníkmi nám trištvrtehodinku zahral domáci minikoncert aj Meky Žbirka. Začalo sa to len nevinnou poznámkou, žeby mohol čosi také skúsiť… a v utorok 17.teho sa to stalo realitou. napriek tomu, že to celé bolo točené na iPhone, doteraz si tento facebookový koncert pozrelo takmer pól milióna ľudí!

Nezabudlo sa ani na najmenších! Štvrtok 19.teho sa najpopulárnejší slovenskí hudobníci pre najmladšie publikum rozhodli spraviť na YouTube krátky Korona Stream, počas ktorého zahrali detičkám svoje najväčšie hity!

Online koncert zadarmo si deň pred Rytmusom prichystal aj Majk Spirit. Ten sa však namiesto vyberanie „vstupného“ rozhodol pod streamom zverejniť účty organizácií, ktoré pomáhajú slovenskému zdravotníctvu. To sa v časoch koronavíru určite zíde a ľudia prispeli vo výsledku naozaj nemalou čiastkou. Stream si dokonca pozrelo za prvých 20 hodín pravdepodobne až 250 tisíc ľudí. Prispeli ste aj vy?

View this post on Instagram

Dnes 20:00 party u teba doma 📍

A post shared by Majk Spirit (@majkspirit) on

Minulý týždeň sa okrem iného na svoj prvý online koncert s iniciatívou #SEDDOMA podujal aj legendárny ľlágrový spevák Peter Stašák. ten sa pre pár mesiacmi začal prihovárať svojim fanúšikom aj prostredníctvom Instagramu, kde s nami stále aktívne komunikuje. Tak ako ostatní, aj pán Stašák nám v závere podal svoj krásny odkaz!

Ktorý z FREE ONLINE koncertov ste sledovali práve vy? Podeľte sa s nami v komentároch!

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame