RnBRozhovoryVideo

Dana Kapitána sme odfarbili na modrého leoparda. Sleduj špeciálny AUTOMAT!

Ak si fanúšikom RUKY HORE, pojem AUTOMAT ti určite nebude neznámy. Náš niekoľkoročný projekt sa dočkal svojho ďalšieho jubilea, keďže sa za posledné mesiace schyľovalo k jeho dvadsiatemu dielu. A ten na tvoje obrazovky prichádza práve dnes!

Do dvadsiatej časti Automatu sme si tentokrát jedného z najlepších RnB spevákov slovenskej scény. Ako takú malú špecialitu pre teba máme to, že Strýca Filipa dnes vo výnimočnej hosťovačke vymenil rovnako obľúbený a rovnako strelený latentný homosexuál Tomy Kotty. A keďže je dnešný diel naozaj ŠPECIÁLny, môžeš sa tešiť na takmer polhodinu nielen naložených spevov, ale aj fajnových tupotiniek. Náš dnešný hosť ale nebude celkom sám, pretože sme si k nemu prizvali aj hudobnú trojicu v zložení DJ Fancy a speváčky Laura Weng s Adelou (ktorá má s Danom aj novú skladbu, počúvaj TU). Dámy a páni… DANO KAPITÁN!

Čo sa v dnešnom diely vlastne dozvieš?

Dano Tomymu porozprával o tom, ako zvykne tvoriť, čo je pre neho v hudobnom svete cieľom, ako to má vlastne so ženami, pre akú cieľovku tvorí hudbu, ale napríklad aj o tom, akú hanbu si urobil na svojom prvom veľkom koncerte. Sleduj rozhovor a potom máme pre teba ešte aj malý bonus.

Danov debutový album KAKASHI s podpisom aj s naloženým merchom máme na našom shope

V každej časti Automatu našich hostí postretne istá aktivitka. Snažíme sa v tom vždy vymyslieť čosi špeciálne a výnimkou nemôže byť ani dnešný diel. Aktivitu s Danom si Tomy pripravil v samostatnom videu, v ktorom obaja spoločne zavítajú do SAVAGE BARBER. Až tam Dano vlastne zistí, čo pre neho znamená pojem modrý leopard. Tomy bol však veľmi solidárny a nenechal ho v tejto výzve samého… ako to dopadlo už ale sleduj v samotnom videu a teš sa na ďalšie Automaty, v ktorých pre teba zase vymyslíme niečo zaujímavé!

Ak sa ti videá páčia, nechaj nám svoj ODBER a pozdieľaj ich aj medzi svojich kamošov. Nech sa v týchto krušných časoch karantény veľmi nenudia!

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame