NewsEventyHIP-HOP

Rytmusov ONLINE koncert z Ministry of Fun už dnes!

Posledné dni a nasledujúce týždne budú žiaľ pre našu krajinu sociálne pravdepodobne na nule, vzhľadom na situáciu okolo šíriaceho sa Koronavírusu.

Patrik RYTMUS Vrbovský na seba nenechal dlho čakať, chopil túto situáciu po svojom a stáva sa tak na Slovensku jedným z prvých interpretov, ktorý prinesie v hudobnej sfére ďalšiu novinku. Pre svojich fanúšikov pripravil koncert, ktorý bude streamovaný ONLINE a môžeme ho tak vidieť aj z pohodlia domova, či karantény. Možnosť online shows je momentálne vo svete celkom pre intepretov trend a vo svete sa dokonca plánuje aj ONLINE festival, čo je stále v riešení.

Rytmusov koncert bude streamovaný z klubu Ministry of FUN – Banská Bystrica (samozrejme bez žívého publika). Sledovať môžeš túto akciu ONLINE z pohodlia domova a karantény už dnes 22/3/2020 o 20:00 hod. Počet hostí pre sledovanie tohto koncertu bude obmedzený a preto si čím skôr lístok kupuj TU. Cena lístka je 2.99 EUR s DPH.

 

Pre lepší prehľad Vám nižšie uvádzame linky na stránky, kde si môžete zakúpiť lístok alebo koncert sledovať LIVE/ONLINE na streamoch:

Online koncert RYTMUS:

KÚPIŤ LÍSTOK TU

ONLINE KONCERT TU

 

Aký názor máte v takomto „núdzovom“ režime krajiny na ONLINE koncerty nám napíšte do komentárov – sme zvedaví. Ja osobne som za takéto nápady a verím, že si to svojich fanúšikov nájde 🙂

 

 

AUTOR ČLÁNKU: @palobalko

Komentáre

Odporúčame