NewsHIP-HOP

Separ zverejnil nálož 19-tich trackov svojho nového sólo albumu OG

TITULNÁ FOTKA: SLAVOSAMUELCIK.COM

Po tradičnom zimnom spánku domácej scény sa budú tento rok diať zase raz veľké veci. Rapperi sú oddýchnutí a v plnej sile sa okrem iných cítia pochopiteľne aj chalani zo skupiny DMS. Po dvoch spoločných štúdiovkách nám v roku 2020 prinesú Separ aj Dame svoje nové sólo albumy. Dnes by sme sa radi trošku bližšie pozreli práve na Monsignora.

NÁVRAT KU KOREŇOM

Separovo prvé sólo BULDOZÉR bol viac-menej striktným boombapom. Na svojom ďalšom samostatnom albume PIRÁT sa rozhodol uvariť tracky, s ktorými môže rozbíjať kluby s novým zvukom a lásku k trapovej muzike u neho už zostala. Odvtedy sa posúval stále vpred, až sa začala naskytať otázka, že kam sa ešte vôbec po technickej stránke vie jeho rap posunúť. Odpoveď prišla čoskoro… Chystaný album spojí najlepšie prvky všetkého doposiaľ a my sa tak môžme tešiť takpovediac na pokračovanie práve spomínaného Buldozéru!

View this post on Instagram

Co znamena to OG je velmi casta otazka.. Doslovny preklad je Original Gangster alebo Old Gangster.. No tato skratka sa v rape pouziva aj ako oznacenie ludi co su v tom dlho a spravili pre tu kulturu vela.. Nieco ako zakladatelia toho celeho, ktori patria skor k starej skole.. Ja si dovolim povedat, ze na Slovensku som jeden zo zakladnych pilierov celeho tohoto zanru.. Ak sa mylim prepacte😂 Cely tento album sa nese v tomto duchu.. Je to fuzia setkeho co som kedy nahral.. Dal som tomu dnesny sound a prepracoval flowy, ale je to v podstate Buldozer 2… Tesim sa ked to vyleze von✌🏽 Od doby kedy sme ako skupina DWS koncertovali s troma skladbami po celom alovensku, preslo neuveritelnych 15 rokov a ja som strasne vdacny, ze je to od vtedy kazdy rok vacsie a vacsie a vas je viac a viac🙏🏽 Hlavne ma tesi to, ze moj/nas fanbase je uplne specificky a extremne oddany! DAKUJEM! 4.4.2O2G🔥 Ak si este nevidel/a klip, pozri YTkanal DMSrecords MOJ 10ty album je na ceste kamarati🐐 #TerazUzNaozaj #Manifest #CoSaStalo #Buldozer #Pirat #MMXV #Pancier #Prepacte #MDMS #OG

A post shared by SOLO ALBUM 4.4.2O2G (@separ__dms) on

ORIGINAL GANGSTA

Zatiaľ je z celého projektu vonku len jediný track, titulná skladba OG. Tak sa teda pochopiteľne bude volať aj samotný projekt, ku ktorému informácie pomaly pribúdajú stále ďalšie, o ktorých sa dočítaš ďalej!

Separove predošlé albumy hľadaj aj spolu s merchom na našom shope

FINÁLNY TRACKLIST

Je zvykom, že si rapperi dávajú na album málo trackov. Teda, málo z pohľadu fanúšikov, ktorí nedočkavú čakajú na novú zásobu muziky ich obľúbeného interpreta a vo výsledku dostanú 4 už vydané skladby a zopár noviniek. Z tých sa podarí tak polovica a zvyšok je vata. Separ si však prichystal projekt, ktorý nesie až celých 19 stôp! Číslo je vrátane Intra a remixu jednej z nových skladieb s názvom Hood Hero. Featy zostávajú naďalej tajomstvom, ktoré mená si vieš tipnúť, žeby sa tam mohli ukázať?

NA ALBUME NÁJDEME AJ TINU!

Jednou z posledných noviniek je aj správa, že na albume OG konečne bude počuť aj Tinu! Tá sa posledne predstavila na albume MMXV, kde sa ukázalo aj jej rapové alterego Minimo. Na novom Separovom sóle si podľa Monsignorových storiek zase raz zaspieva a my sa teda pochopiteľne nevieme dočkať toho, ako bude po novom táto multitalentovaná dvojka znieť!

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame