KLIPHIP-HOP

Martin Císar, Paulie Garand a DJ Wich sa spojili v skladbe Nic víc

Český rapper Paulie Garand a producent DJ Wich predstavujú príjemnú novinku Nic víc, v ktorej sa spojili s úspešným slovenským spevákom Martinom Císarom. „Som rád, že môžem byť súčasťou tejto spolupráce. Paulie Garand a DJ Wich sú pre mňa výrazné mená. Mám pred nimi obrovský rešpekt, práve preto som sa na túto prácu veľmi tešil,“ vyznáva sa Martin.

Pieseň je zároveň prvým singlom z pripravovaného spoločného albumu Paulieho Garanda a DJ-a Wicha, ktorý by mal uzrieť svetlo sveta 20. mája. Skladba Nic víc bola pritom symbolicky nahratá ako prvá z celej štúdiovky. Umelci v piesni vyznávajú svoje pocity súvisiace s hudbou a s ich kariérou. „Nový singel, rovnako ako celý album, bude nie len sondou do svedomia našej generácie, ale tiež do môjho vlastného svedomia. U mňa netreba hľadať ‘macho‘ prístup, ale sebareflexiu,“ hovorí Paulie.

S myšlienkou skladby sa Martin podľa vlastných slov okamžite stotožnil a zhrnul ju vo svojom refréne. Demoverziu piesne naspieval ešte v Bostone, v Prahe ju nahrali spoločne až o niekoľko mesiacov neskôr. „Teším sa z tohto počinu a som zvedavý na celý ten album. Myslím, že to bude silné,“ podotýka Martin. Autentický videoklip, v ktorom účinkujú všetci traja autori piesne, vznikol, tak ako samotná nahrávka, v Prahe. Interpreti ho nakrútili v spolupráci s partičkou Forward Creatives. Vo videoklipe vystupuje aj Garandova priateľka, slovenská speváčka Alžbeta Ferencová známa aj pod umeleckým menom Zea.

Komentáre

Odporúčame