NewsHIP-HOP

Dokument labelu MILION+ je online a ako bonus sleduj rozhovor s celým labelom

Môžeš prehľadať celý YouTube, alebo akúkoľvek inú sociálnu sieť, no nikde nenájdeš žiadne médium, pre ktoré by sa Yzomandias alebo label MILION+ rozhodli dať rozhovor. Táto skutočnosť sa však stáva už minulosťou, YZO so svojou kompletnou zostavou prijali pozvanie na rozhovor pre Českú TV  NOVA.

V rozhovore sa ocitla kompletná zostava tohto labelu od producentov, rapperov, manažér, šéf „kreatívneho“ oddelenia. V jednoduchosti – každá osoba, ktorá niečo pre LABEL zastrešuje aby mohol mať plynulý chod.

Chalani prišli na rozhovor v naozaj dobrej nálade, Yzomandias prezradí kopec zaujímavých informácií a priestor k mikrofónu dostali aj ostatní členovia.

Viac to tu rozpisovať nebudeme, dôležité informácie sú uvedené, podstatné nájdeš vo videu nižšie.

YZOMANDIAS A MILION+ V TV NOVA

 

DOKUMENT KRTEK MONEY LIFE MILION+

Okrem rozhovoru s labelom MILION+ na čo nikto nie je a nemôže byť zvyknutý, je novinkou aj dokument s pol hodinovou minutážou (t.j. cez 30 minút), pod hlavičkou Redbull.

Nový dokument nesie rovnaký názov ako ich prvý spoločný label album KML – KRTEK MONEY LIFE. Týmto albumom sa stáva label MILION+ určite unikátom v celom Česko-Slovensku, keďže nikto v rámci tejto scény ešte nevydal label album a už vôbec nie s takým počtom členov, ako MILION+ obsahuje.

V rámci dokumentu môžete vidieť ďalšie množstvo rozhovorov s členmi MILION+, nazrieť do pozadia celého chodu vydavateľstva a pochopiť aspoň z časti ich organizáciu a fungovanie. Ako zvyknú riešiť rôzne situácie, ako sa vysporiadávajú s konfliktami interne medzi sebou, alebo nahliadnúť na dianie krstua tour albumu KML.

Len pre obohatenie tvojich informácií, kompletný list členov labelu, či už po hudobnej, alebo organizačnej stránke: YZOMANDIAS, NIK TENDO, KARLO, ROBIN ZOOT, HASAN, DECKY BEATS, KAMIL HOFFMAN, KONEX, JICKSON, KOKY, JS, ANDREAS GOLD a TKEEJ.

Spolupodielanie na poskytnutie dokumentu patrí exkluzívnemu partnerovi Redbull a práve na ich webe si môžeš pozrieť tento dokument v plnej časti cez link nižšie.

DOKUMENT: KRTEK MONEY LIFE

 

 

 

AUTOR ČLÁNKU: @palobalko

Komentáre

Odporúčame