ROCK

Všetci potrebujeme občas nefungovať, tvrdí mladá kapela CHRiS MAY

„Potrebujeme občas nefungovať“ – takto znie motto nového singlu kapely Chris May. Kapela prišla na scénu minulý rok s debutovým singlom „Ako za starých čias“ a teraz sa pripomína novinkou „Offline“.

Chris May pôsobia ako trio, pochádzajú z mesta Kežmarok a žáner, ktorý hrajú by sa dal charakterizovať ako folk s prvkami popu a indie. Kapela vznikla minulý rok a neustále pracuje na nových skladbách, ktoré plánuje dávať postupne medzi ľudí. „Máme rozrobených niekoľko songov, na ktorých pracujeme od leta. Z pomedzi nich sme si vybrali práve Offline ako pieseň, ktorá pôjde von ako ďalšia. Dlho sme sa rozhodovali, ktorá skladba to bude, no táto zvíťazila. Skladby si nahrávame, mixujeme a mastrujeme sami. Výhodou je, že na skladbách môžeme neustále pracovať a meniť ich.“

Skladbu doplňuje zaujímavý cover art a lyric video, o ktoré sa postaral Filip Vojtech. Piesne kapely Chris May sú dostupné aj na Spotify a iných streamovacích službách. Chris May môžete sledovať na: Instagrame , Facebooku , Soundcloude.

Komentáre

Odporúčame