EventySlovensko

Nedávno sme sa lúčili s rokom 2019 na košickom VIBE feste a už sme tu opäť!

Premiérová zastávka v Jasnej nám prinesie u nás najvyššie položený festival, tak okrem nadmorskej výšky chceme prekonávať svoje limity, aj vaše očakávania. Vyskladali sme pre vás čo najpremakanejší line up, ktorý bude spájať starú dobrú klasiku s new wave artist, aby si každý prišiel na svoje. Tak nech bude 15.2 v Happy Ende pre nás Happy Start 2020!

Headlineri – PIL C, GLEB a RADIKAL CHEF nedávno priniesli na scénu svoje nové albumy a tak sa môžete ozaj tešiť na ich shows. V ničom nebudú zaostávať ani ďalší interpreti a to: DOKKEYTINO, YUNGFAKGOD, DR. RAMAY, TREZOR. Tak čo, ideme na to? VIBE fest nie je len festival! VIBE ponúka obraz o street culture, približuje pozitívne stránky tejto kultúry a poukazuje na rôznorodosť umenia. Každou jednou zastávkou, sa snažíme posúvať ďalej, či už v zmysle lokality, alebo obsahu festivalu. Vnímame všetky aspekty tejto kultúry a dávame na signály našich fans – to, čo šlape, to sa snažíme prinášať zakaždým + ešte niečo navyše. Žiadnej forme umenia nedávame vyslovene červenú, VIBE podporí všetko, čo má potenciál.

Cieľom je vždy prekvapiť všetkých fanúšikov, v tom najlepšom slova zmysle. Chceme vytvárať niečo nové, čo tu ešte nebolo, nech sa stále máte na čo tešiť. Tiež chceme držať krok, ale zároveň byť odlišní. Nepretekať sa, jedine tak sami so sebou. VIBE komunitu budujeme už od roku 2016… od nápadu až po obrovské shows na miestach ako Zemplínska šírava, Trenčín, Námestovo, Košice a Jasná – a to zďaleka nekončíme. Každé miesto a priestor sa snažíme využiť na maximum a priniesť okrem koncertov aj mnoho ďalšieho – ako ste už u nás mohli zažiť napr.: tanec, skate, bmx, workout, fashion, street art… Vytvoriť celodenný program aj na celý víkend pre nás nie je žiadny problém.

VIBE vďačí svojmu úspechu práve vám, našim skalným aj novým fans, ktorí ho pomáhate šíriť stále ďalej. VIBE fest a celý organizačný tím vám ďakuje, dostali sme sa spoločne tam, kde sme chceli byť od debutu – tvoríme spolu nezabudnuteľné eventy a to je najviac! Tešíme sa na vás v piatok 15.2.2020 v Jasnej a budeme radi, keď nám ostanete verní aj na ďalších zastávkach počas celého roka 2020! (soon → Námestovo, Zemplínska šírava) Všetky podstatné informácie môžeš sledovať na našom webe www.vibefest.sk a taktiež na našom facebooku a instagrame. Napríklad aj info. ohladne GIVE AWAY – pretože práve TY môžeš ešte tento týždeň vyhrať lístky na sobotný VIBE !!! Stay tuned !!!

Komentáre

Odporúčame