EventySlovensko

X Ambassadors ohlasuje svojho predskokana pre slovenských fanúšikov

Bude ním slovenská popová speváčka Lina Mayer, ktorú si vybrala samotná kapela X Ambassadors spomedzi viacero uchádzačov.

Lina Mayer je jednou  z najvýraznejších tvári súčasnej popovej hudby na Slovensku. Je autorkou mnohých rádiových hitov ako Personal sky, ktorý speváčku katapultoval na vrchol rádiových hitparád.  Postupne si tak začala získavať pozornosť médií a fanúšikov, o čom svedčí aj rádiové ocenenie Objav roka 2016 a Speváčka roka 2017 rádia Európa 2. Nasledovali ďalšie úspešné rádiové single ako Nothing, či Don’t leave me now.  Tie  speváčka spolu s ďalšími skladbami pretavila do svojho štúdiového albumu vydanom v apríli 2019. Ten jej pokrstila acapellová formácia Fragile, ktorej je zároveň aj členkou. Pravidelne koncertuje nie len s nimi, ale aj s vlastnou kapelou, objavila sa aj v mnohých úspešných televíznych projektoch a zložila a naspievala tiež titulnú skladbu k českému filmu Pojedeme k moři (r. Jiří Mádl).

Sympatická Lina Mayer sa na tento večer mimoriadne teší: „X ambasadors sú skvelá kapela, ich skladby nechýbajú v mojom playliste, a teraz sa s nimi vystriedam na jednom pódiu. To je skvelé! Som poctená, že si ma vybrali ako predskokanku, je to pre mňa zároveň hudobná aj umelecká výzva, podať čo najlepší výkon a spraviť dobru šou pre ich fanúšikov, medzi ktorých patrím aj ja. “

X Ambassadors prichádzajú do Bratislavy s ich najnovším albumom „ORION“. Okrem nového albumu, ktorý vydali v roku 2019, XA stihli spolupracovať aj s americkým muzikantom, DJom a producentom „Illenium“. Nicholas D. Miller alias „Illenium“ spolu s XA vydali skladbu „In Your Arms“ ktorá mala viac ako 11 miliónov vypočutí už prvý mesiac  jej vydania. Určite ich poznáte aj vďaka skladbe „Renegades“, ktorý si vyslúžil trojité platinové ocenenie. Skupina prichádza do Bratislavy už 9. marca, ich live koncert si môžeš vypočuť v Majestic Music Clube v Bratislave a my sa veľmi tešíme, že ako support príde práve Lina Mayer.

Tento hudobný zážitok naživo si nenechajte ujsť 9. marca 2020 v Majestic Music Clube Bratislava

Vstupenky na koncert sú dostupné online na www.xl.sk

Komentáre

Odporúčame