EDMRozhovory

Ľudí už nebavia opakujúce sa mená a eventy. Preto vznikla Graysecret show, ktorú chceš zažiť! 

Chalani, ktorých identitu nepoznáme. Chalani v maskách milujú robiť veci inak. A hlavne, robiť skvelé parties, z ktorých sa spamätávaš ešte týždeň. Premakaná show, ktorá na Slovensku nemá obdobu. Graysecret show chceš zažiť! 
 
Chalani, čo ste vy vlastne zač? 

Sme DJi, ktorí  skryli svoju identitu. Snažíme sa ľudí namotať na na našu hudbu, do bodky premyslenú  produkciu a hlavne na niečo úplne iné, než sú zvyknutí. Ľudí už nebavia opakujúce sa mená a eventy. Je to dookola to isté. A tým nemyslíme len Slovensko. Projekt tohto charakteru nie je ani v okolitých krajinách a my sme nesmierne radi, že sme našli dieru na trhu a zaplátali ju. Zatiaľ máme taký feeling, že sa nám to darí celkom úspešne.

Graysecret Show v mnohých ľuďoch evokuje tajomno. Ale nie žiadne to prvoplánové. Tak to má byť. Chystáme ale veľké prekvapenie. Ľudia nech však nečakajú  nič všedné. Ono, je to asi jasne zreteľné z toho, čo my sme zač. Hah. Ak si myslíte, že ten eroticko romantický akýsi film, v ktorom hľadáte všetky odtiene sivej a veríte, že ich nájdete, musíme vás sklamať. Odtieňov sivej je tisícky až milióny a tie nájdete v našich show. Nie, že by sme vás tu chceli motať na nejaké sexi tanečné kreácie alebo čo. Ale sme proste celkom cool a v našich shows nájdete všetko.

Ponúkate teda poriadnu nádielku zábavy. Kto si ju najviac užíva? 

Najviac sa na nás bavia mladí, prevažne študenti. Ale to je úplne super, lebo taký študent, to je týpek, ktorý sa chce baviť a je to snáď najvďačnejší párty človek.

Urobiť ale event, ktorý je lahodiaci oku aj uchu, nie je easy. Ako dlho vám trvá príprava vašej show so všetkým, čo k nej patrí?

Chceme byť dostatočne super a chceme si držať to, že sme iní. Preto sledujeme trendy, novinky, svet. Príprava všetkých tých peknotín, ktoré dotvárajú naše shows do jedného veľkého zážitku trvá podľa toho, ako veľmi sme leniví. Haha. Nikdy však nie viac ako 60 minút.

Ste čarodejníci? Za vašimi maskami sa totiž skrývajú obyčajní ľudia.

 Myslím, že sme, ale čaro masky by som prirovnal k filmu MASKA s Jim Carey.

A čo ste zač, keď si tie masky dáte dole?

Ľudia čo majú 2 ruky, 2 nohy a jeden crazy mozog, ktorý žije 2 životy. Môže to znieť ako schyza ale verte, že je to ešte oveľa horšie!

Začal sa nový rok. Dali ste si predstavzatia? Napríklad také, že budete ešte viac cool?

Plánov a vízii je dosť, denne prichádzajú rôzne ponuky, bookingy, z čoho máme uprimnú radosť. Lebo robiť dobré žúrky a vidieť ľudí sa baviť, je najviac.

Takže, bude nová hudba? 

V blízkej dobe ideme nahrávať do Poľska náš prvý debutový singel, o ktorom budeme čoskoro informovať viac. Takže uši, oči, všetko v pozore!

Čo vás a nás čaká najbližšie? 

Najbližšie hráme v Poľsku, kde dohrávame našu tour. Tá mala presah cez Ukrajinu, Česko-Slovensko a Poľsko.  Následne sa spolu rozbijeme  v slovenských kluboch, samozrejme chýbať nebudeme ani na letných festivaloch a v riešení sú aj zahraničné kluby, takže srandy ešte bude habadej!

Komentáre

Odporúčame