NewsHIP-HOP

Pouličný autor tónov si zmenil svoje umelecké meno. Ako bude vystupovať?

Novinky na slovenskej rapovej scéne stále neutíchajú. Po tom, ako Mega M a P.A.T. už viac nie sú členmi Rytmusovho labelu PozorRecords, sa včera vo večerných hodinách Pouličný autor tónov predstavil svojim fanúšikom „v novom šate“.

Ku koncu roka dali s Mega M-om spoločný album CAVIAR & PRÚSER, no fanúšikovia Pouličného autorá tónov už dlhšie vedia, že na máj tohto roku si ich obľúbený rapper chystá pokračovanie albumu FRANTO. Do tej doby vyjde ešte jeden videosingel, ale zásadná správa je, že odteraz je jeho umelecké meno Franto. Už teda žiadny Pouličný autor tónov, ani žiadny P.A.T…  ale FRANTO!

Frantove doterajšie albumy aj spolu s balíčkami merchu nájdeš stále na našom shope

View this post on Instagram

Ludia moji,všetci fanušikovia aj všetci ludia ktorí sú tu len preto aby niekde boli,mám pre vás dôležitú správu. P.A.T. Alebo Pouličný Autor Tónov je officialne preč a nikdy sa nevráti. Po novom je tu FRANTO ! Všetko čo zažil P.A.T.,všetky hejty,všetky dissy a proste všetko čo bolo odišlo s P.A.T.-m. V tracku klúče a brány hovorim citujem..”Zmena neni život,to život je zmena”. Áno ludia moji život je zmena a život ťa donúti sám niečo zmeniť a nie ty donútiš život niečo zmenit.Všetko čo som zažil a všetko čo sa časom formovalo,prinieslo zmenu.. Zmenu nielen mena ale aj človeka ako takého.. Odteraz som FRANTO nový umelec s novou hudbou a novým všetkým. Franto nieje pod žiadným vydavatelstvom,(P.A.T. Bol pod pozorrecords) Franto ide vlastnú cestu,Franto bude iný,Franto je nový človek s novým zivotom. Tracky už nebudú typu … P.A.T. – Fakelove Ale budú typu .. Franto – Fakelove. Nový človek,nová hudba,novy style,nový život. V máji vám franto predstavuje svoj nový album ktorý nazval podla samého seba “FRANTO2” Ďakujem každému jednemu za kazdu podporu.

A post shared by P.A.T (Pouličný Autor Tónov) (@franto_official) on

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame