KLIPPOP

V novom klipe Bena Cristovaa hrá vegán-influencerka Dewii aj youtuber Expl0ited

Napriek tomu, že Slovensko tento rok svojho zástupcu na hudobnú súťaž Eurovíziu neposiela, naši bratia Česi majú silných zástupcov v semifinále rovno niekoľko! Songy pomaly vychádzajú von a zatiaľ najvýraznejšie sa predstavil Ben Cristovao so svojou výbornou novinkou KEMAMA. Jeho súťažnú skladbu len veľmi ťažko zaradiť do bežného mainstreamu!

Čo môžeš od tohto súťažného songu vlastne očakávať? Netradičnú atmosféru a originálnu muziku, ktorú môťme zaradiť do kategórie songov, ktoré sa každým ďalším vypočutím môžu zapáčiť ešte viac, až si novinku zamilujú naozaj všetci! Benny Cristo stavil na svoj typický originálny prejav a do hudby od Osama Verse-Atile zaspieval skutočne svetovo. V krásnom klipe sme našli po Bennyho boku aj ďalšie známe mená, ktoré môžeme dnes poznať vďaka internetu asi naozaj všetci! Vo vizuále si zahrala vegán-influencerka Dewii, obľúbení youtuberi Expl0, Matúš a Michal Tóth, modelka Karla Hlavová a ďalší!

ČÍTAJ ĎALEJ!

Čo by ste ale povedali na československú dvojicu? Pred pár dňami sme ti písali aj o tom, že mladá česká speváčka Elis Mraz sa opäť raz spojila s našou slovenskou rapovou legendou ČisTym na songu, ktorý rovnako tak zabojuje o postup na Eurovíziu. Prvý krát sa dvojica stretla na ČisTého album YAK OROL v tracku Loyal!ty? s produkciou od MadSkilla, v ktorého hudbe boli vokály od Elis už predtým, než si to ČisT vybral na album. Spoločne sa tentokrát predstavili sa svetovo-znejúcom tracku Wanna Be Like, do ktorého prispel ČisT svojimi latino barmi, ktoré sú pre neho už možno aj typické!

EUROVISION SONG CONTEST 2020

Tento ročník hudobnej udalosti Eurovízia bude už 65.tym v poradí a zúčastní sa ho až celých 41 krajín! Finále sa uskutoční v meste Rotterdam v Holandsku, ako následok toho, že v minulom ročníku zvíťazil ich reprezentant Duncan Laurence s pesničkou Arcade. Pre Holandsko to bude už piaty raz, čo sa stanú hostiteľmi finálového kola, prvýkrát za posledných 40 rokov!

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame