ATLANTA, GEORGIA - MAY 11: Former First Lady Michelle Obama attends 'Becoming: An Intimate Conversation with Michelle Obama' at State Farm Arena on May 11, 2019 in Atlanta, Georgia. (Photo by Paras Griffin/Getty Images)
HIP-HOPPlaylisty

Čo pri cvičení počúva Michelle Obamová? V playliste nájdeme Eda Sheerana aj Cardi B

Daj svoj FOLLOW na náš EXKLUZÍVNY SPOTIFY PLAYLIST a nové zásoby trackov na cvičenie ti už nikdy neujdú!

Nedávno sme ťa skúsili namotivovať k novoročnému zhadzovaniu tučíkov nazhromaždených za uplynulé obdobie najkrajších sviatkov roku. Na rozdiel od slovenských rapperov si však tentoraz môžme zhrnúť muziku, ktorú pri cvičení zvykne počúvať niekdajšia prvá dáma USA. Michelle Obama totiž zverejnila svoj workout playlist, pri ktorom sa môžeš poriadne zapotiť aj ty!

Poďme sa na jej obľúbené skladby pri cvičení pozrieť spoločne a poniektoré z nich nájdeš aj v našom vlastnom playliste vyššie!

Svetoznámy talent z Nigérie menom Burna Boy za poslednú dobu šľape svoju cestu úspechu veľmi dôrazne a prešľapal si to až k samotnej Michelle. Ide konkrétne o jednu z jeho posledných vecí MY MONEY, MY BABY, teda o track, ktorý sme mohli nájsť v soundtracku filmu Queen & Slim.

Niekdajšiu ženskú skupinu Destiny´s Child počúvali nielen ženy, ale ich údernú muziku si určite vie ísť aj kopa mužov. K cvičeniu ťa okrem ich najväčšieho hitu Survivor určite bude vedieť nakopnúť aj hitovka LOSE MY BREATH!

Minuloročný album Eda Sheerana doslova rozvíril hladinu na svetovej scéne. 15 naložených spoluprác oslovilo naozaj širokú škálu poslucháčov a skladba CROSS ME z Chance The Rapperom nakopáva Michelle Obamovú pri dvíhaní váh asi najviac.

Minulý rok sa okrem vítania množstva kvalitných počinov musel hudobný svet nedobrovoľne rozlúčiť s ďalším zastreleným rapperom. Nipsey Hussle sa síce odobral na druhý svet, ale jeho výborná hudba tu s nami ostáva naďalej.

Keď si vždy „nablýskaný“ rapper 2 Chainz pozval na svoju vec RULE THE WORLD popovú princeznú Arianu Grande, bolo jasné, že pôjde o záruku kvality. Pri tomto songu možno nedáš svoj osobák na drepoch, ale na takú solídnu rozcvičku bude určite ideálnym!

Na samotný záver si dajme poriadnu rapovú nálož. Michelle Obama sa totiž nebojí ani tvrdších vecí a preto počúva okrem iného aj Cardi B, konkrétne jej skladbu PRESS. Tá vyšla minulý rok aj spolu s klipom, v ktorom je rapperka a bývalá striptérka až na malú cenzúru celkom nahá!

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame