HIP-HOPRozhovory

RYTMUS: Keď chceš byť veľký čávo, nech to o tebe hovoria druhí (ROZHOVOR – TEMPOS)

Nahliadni spolu s nami za oponu tvorby jedného z najočakávanejších Rytmusových projektov za poslednú dobu. V najnovšom exkluzívnom rozhovore mu Tomy Kotty položil otázky, na ktoré sme sa pýtali doteraz asi všetci!

V roku 2015 sme mali možnosť vidieť Rytmusovo hľadanie jeho biologického otca a koreňov vo filme Mira Drobného – Sídliskový sen. Odvtedy uplynulo veľa času, Paťo vydal svoje sólo Krstný otec, venoval sa aktívne boxu, posunul hranice slovenského hip-hopu na novú úroveň za pomoci orchestru a s Kontrafaktom vydali očakávaný album Real Newz. Teraz savšak schyľuje k vydaniu jeho najrapovejšieho projektu doteraz – celovečernému dokumentu TEMPOS, ktorý mapuje jeho 3 dekády v rape.

Keďže dokument Tempos vzniká v spolupráci s RedBullom, bolo nám umožnené priniesť vám exkluzívny rozhovor o všetkom, čo vás môže zaujímať!

Dozvieš sa teda najzásadnejší rozdiel medzi Sídliskovým snom a Temposom, na čo sa môžeš tešiť z Rytmusovej histórie, z histórie Kontrafaktu a hlavne uvidíš zábery, ktoré sme doteraz nemali možnosť vidieť vôbec nikde! Paťo nám priblížil aj to, akou náhodou (osud?) sa dostal ku svojmu mladšiemu dvojníkovi, aj odkiaľ boli zozbierané všetky materiály. Opovedal aj na to, aký odkaz má dokument Tempos priniesť divákovi a taktiež komu je vlastne projekt venovaný. A kedy sa na Tempos vlastne môžeš tešiť? RYTMUSA OD ZAČIATKU JEHO RAPOVEJ KARIÉRY UVIDÍME V KINÁCH UŽ 27. FEBRUÁRA! 

Nezabúdaj, že nový album KONTRAFAKT – REAL NEWZ spoločne s merchom nájdeš stále na našom shope

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame