HIP-HOPPlaylisty

Potrebuješ po sviatkoch spáliť špeky? Namotivuj sa s tou najlepšou hudbou od nás!

Daj odber na náš SPOTIFY PLAYLIST a buď prvý, kto dostane novú zásobu tých najlepších trackov k cvičeniu!

Začal sa nám Nový rok 2020 a my už máme teda logicky nejakých tých pár dní po sviatkoch. Ako to však býva zvykom, iste sa v domácnosti každého z nás v tomto období vyskytovalo nadmerné množstvo sladkostí vďaka vianočnému vypekaniu, lineckým koláčikom a podobne. Do toho nejaká tá kapustnica, rezníky, vyprážaný kapor, prípadne kačka a poriadne zásoby zemiakového a majonézového šalátu. A zrazu ti váha ukazuje o 7 kilečiek viac, než tomu bolo predtým.

Chceš s tým niečo robiť? Základ je upraviť si stravu, ale treba sa aj hýbať! Rozhýb teda svoje špekovité telíčko a nalaď si do slúchadiel náš výborný playlist motivačných bangrov. Ešte predtým si však pozri týchto zopár vybraných trackov zo slovenskej tvorby, ktoré ťa môžu nakopnúť ešte o čosi viac!

Pixabay/LUM3N

Začneme vydarenou „retro“ klasikou od Tona Suchotu. Ten sa v duchu starej školy odhodlal motivovať Peťu Polnišovú na to, aby makala a niečo so sebou urobila. Vtipne podaná myšlienka, ktorú vám chceme dnes pomôcť zdeliť aj my!

Na začiatku tréningu kardio na rozohriatie, potom nejaké tie silové cvičenia, na záver ešte bonusové kardio na spálenie ďalších kalórií… a aby ste nestuhli, na záver sa určite oplatí venovať aspoň 15 minúť kvalitnému strečingu. Strapo si takýto strečing dal ako intro svojho albumu VERSUS. Ale tie bubny od Wicha ťa určite nakopnú ešte aj počas cvičenia!

Určite sa nájdu ľudia, ktorým iba samotný odkaz v texte songu nestačí, preto tu máme samozrejme aj niečo tvrdšie. Kali sa na svojom albume ZLÝ PRÍKLAD ukázal aj v spolupráci s Marpom, teda skladba Pripravený na hejt má taký rockový nádych. A to sa do posilky hodí za každých okolností!

Dáme sem aj čosi aktuálneho. Suvereno sa k tučíkom na tvojom brušku vyjadruje na novom albume PROMETHEUS I. V skladbe s Nenym vtipne poukazuje presne na problém, ktorému určite po Vianociach čelíme všetci!

A čím tento krátky zoznam zakončiť? Nič lepšie ako Rytmusov track Krv, Pot a Bolesť asi nenájdeme! Táto vec tiež patrí medzi tie nemilosrdne tvrdé, ktoré ti pomôžu kľudne dvíhať aj ťažké váhy! Daj nám do komentu vedieť, čo v posilke zvykneš počúvať ty.

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame