NewsHIP-HOP

Radikal Chef, Kali aj ADiss so Šortym majú vonku vydarené novinky!

Údajne takto dnes pred veľa rokmi prišli do jedného nemenovaného mestečka do stodoly traja týpci, ktoré priniesli darčeky pre toho, kto údajne teraz nosí darčeky každú zimu nám. Napriek sviatku Troch kráľov ti však aj dnes samozrejme radi prinesieme novú zásobu domácej muziky, ktorej sa za posledné dni urodili celkom hojne.

Možno vieš a možno nie, ale už začiatkom februára nás ADiss poteší svojím novým štúdiovým albumom. Z času na čas nám nezabúda posielať svoje nové tracky a čoraz viac ho môžme vídať v spolupráci so Šortym, obľúbeným moderátorom a interprétom v jednej osobe. Zapíš si za uši dátum 02.02.2020 a do tej doby si skráť čakanie sviežou novinkou ČOKO, ktorú môžeš púšťať svojej krajšej polovičke, bude rada!

Dvojitá produkcia od Jimmyho Torria a Bawera sa ukázala na tracku JET SKI, na ktorom sa predstavila dvojica silných mien. Radikal Chef si na svoj nový kulinársky kúsok prizval hráča menom Cashanova Bulhar. Spoločne sa ukázali v nočnom klipe a zadelili nejeden punchline, ktorý je stále cítiť severom! Po úspešnom minuloročnom albume FREERIDE 3 sa Chefkuchar stále nezastavil a ty si jeho raketovú show vieš pozrieť na práve prebiehajúcom CHEFKUCHAR TOUR.

Hoci vonku mrzne, my tu máme pre teba aj letné rytmy! Na jeseň vydala svoj debutový sólový album Claudia, dlhoročná členka KaliRecords. Za posledné obdobie poctivo pracovala na svojej sólo dráhe, ktorú štúdiovka LEN ONA spečatila v plnej paráde. Z tracklistu je vonku už nejeden videoklip, z ktorých posledným je novinka NEDÁ SA POCHOPIŤ. Na tejto veci sa už podľa nadpisu predstavil na feate aj samotný Kali, ktorý sa na albume ukázal v spolupráca celkovo trikrát. Sleduj nový klip a svoj názor kľudne nechaj v komentároch!

Na samotný záver tohto krátkeho zhrnutia si dajme ešte silvestrovskú novinku od našich západných susedov. Rest z labelu TyNikdy totiž vydal veľmi príjemnú pozitívnu záležitosť s názvom DÍKY. Track venoval svojim verným kolegom a kamošom z labelu, čo sa na začiatok nového roku hodí naozaj skvelo. A v tejto pozitívnej energii by sme vám chceli odkázať… buďte vďační za ľudí vo svojom živote. Pretože v realite vôbec nezáleží na tom, aké čísla sú v kalendári…

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame