Playlisty

Aké sú top skladby roku 2019 podľa Baracka Obamu?

Bývalý americký prezident Barack Obama stále veľmi intenzívne komunikuje so svojimi fanúšikmi. Ešte v lete sme vám priniesli playlist jeho obľúbených skladieb teplých mesiacov, ktorý nájdeš tu:

Teraz tu však máme začiatok nového roka a Barack nám poslal svoj výber tých najlepších skladieb za celý rok 2019. Vybrali sme pre teba tých pár najzásadnejších, cez ktoré sa môžme obzrieť späť, že čo to vlastne v 2019-tom povychádzalo za lahôdky!

Obrovský boom spravil mladučký Lil Nas X, keď si pozval otca Miley Cyrus a spoločne pustili do sveta megahit Old Town Road aj v podobe krátkeho minifilmu. Spojenie rapu s country muzikou? Takéto kombo učarovalo desiatkám miliónom ľudí po celom svete vrátane aj samotného exprezidenta USA!

Keďže je doba najvyspelejších technológií CGI, klasické kreslené rozprávky čoraz viac prichádzajú na strieborné plátna ako „hrané“ filmy. Tento rok sme sa tak dočkali aj nového sfilmovania Levieho kráľa, ktoré tak ale vraj veľmi utrpelo na emóciách, keďže reálne zvieratá ich zobraziť vo svojej „mimike“ jednoducho nevedia. Film však priniesol aj výborný soundtrack, kde najväčšiu úlohu zohrala očarujúca Beyoncé. Jej song Mood 4 Eva sme rovnako tak našli v Barackovom playliste.

Ani sa nečudujeme, že popritom všetkom sa tam ukázal aj rapper J.Cole. Ten stále patrí medzi najlepších lyrikov z celej svetovej rapovej scény a ukázal to v plnej kráse na tohtoročnom hite Middle Child, ktorý do sveta zase raz pustil veľký odkaz. A my ho šírime opäť ďalej!

XXL speváčka/rapperka veľmi zamiešala karty v hudobnom svete a presadila sa rovno s viacerými hitmi. Tým najväčším je rozhodne skladba Juice, ktorá učarovala aj pánovi exprezidentovi. Lizzo veľmi dobre vie, ako zvládať marketing okolo svojej osoby a ošiaľ okolo nej ani v roku 2020 rozhodne nekončí, ba práve naopak!

Za jeden z najlepších rapových albumov roku 2019 sa považuje projekt SO MUCH FUN od Young Thuga. Kvalitný newschool a tracklist naložený veľkými menami spravil dojem na mnohých poslucháčov, ale za jeho úspech môže hlavne jedna z prvých skladieb. Vec The London s Travisom a už spomínaným J.Coleom je skutočným bangrom a my sa Barackovi vôbec nemôžme čudovať, že si ju zaradil do svojho výberu toho najlepšieho za rok 2019!

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame