NewsHIP-HOP

Nový beef svetovej scény? French Montana sa doťahuje s 50 Centom

Žeby sme tu dlho nemali poriadny beef, čo sa týka svetovej rapovej scény? Možno sa to práve v týchto dňoch mení, pretože tam za veľkou mlákou sa chalani zase raz doberajú. Dáme si ale na začiatok nejaký ten úvod, nech v tom celom máme jasno.

French Montana bol nedávno prepustený z lekárskej starostlivosti, ktorá bola potrebná pre jeho problémy s trávením a ťažkosťami so srdcom. Odhliadnuc od toho, že má vonku svoj nový album, na sociálnych sieťach sa chválil tým, že si spravil radosť novým autom značky Bugatti a nezabudol dodať, že je jediný z New Yorku, kto má tento kúsok.

Čoho sa neskôr chytil rapový mogul 50 Cent, ktorý si fotkou z nemocnice rypol, že veď to je predsa „len“ Veyron z roku 2008, žiadna prelomová novinka, ktorou by sa oplatilo chváliť v takejto miere. To sú problémy, čo?

Začala sa takto za posledných 24 hodín celkom zábavná showka na Instagrame, kde si rapperi začali vymieňať narážky. Montana si so starými fotkami pochudnutého Fiftyho z neho uťahuje a okrem iného ho nazval aj dinosaurom, k čomu sa neskôr ešte vrátime.

View this post on Instagram

MAURY “POSITIVE “DONT LET GO OVER YOUR HEAD 😂 ( casavnova voice ) !! WOKE UP MAD AT ME FACE ASS😂. HEY DINOSAUR …A GUY PULLED UP ON ME IN A CAR THAT COST TWO MILLION DOLLARS …..THAT I LIKED AND I PAYED FOR IT UNDER 10k MILES TRUE STORY… IM PETTY TWO DINOSAUR LOL…. BIG FACTS … I DONT KNOW NOBODY THATS DOING THAT ! INCLUDING YOU DONT MAKE ME CALL THE LONG ISLAND DEALER …. THAT SAID ALL U DO IS FRONT LIKE YOU BUY THEM CARS …. TAKE VIDEOS AND BRING THEM BACK !! THATS BESIDES THE POINT ! ASK PECAS DID YOU TAKE YOUR GIRL USED BENTLY CAR BACK AFTER U FOUND OUT I WAS IN IT YELLING HAANNNN LOL …. (don’t make me prove it)!! AND ONE LAST THING STOP DRAGGING POWER DAWGGGG ITS OVER DINOSAUR 🦕 😂😂😂😂 NO FRIENDS …..DIRECTOR PLAYING WITH YOUR BOOTY HOLE ASS DONKEY…. 😂5 TIMES BANKRUPT ASS DONKEY

A post shared by French Montana (@frenchmontana) on

50 Cent reagoval tým, že na rozdiel od „starého“ Bugatti poflexí svojím novým, luxusným modelom Chiron za 3 milióny dolárov. Príspevok medzičasom zmazal, ale na YouTube sa video stihlo dostať, teda si ho môžeš pre lepšiu predstavu pozrieť aj tak! A zároveň dal von aj zostrih staršieho videa, ktorým tvrdí, že práve tamto Bugatti je to, čo si teraz French Montana kúpil, takže má byť „staré“ a ešte aj používané…

A zrazu celkom mimo témy áut vytiahol French Montana takúto vtipnú fotku, kde spomína, že 50 Cent si kúpil práva na to spracovať Tekashiho život v pripravovanom dokumente. Keď sme spomínali vyššie toho dinosaura, schválne preklikni na druhú fotku tohto postu…

Fifty sa nedal fotkou zahanbiť a odpovedal opäť, nazval svojho „kolegu“ Wrench Montana a zverejnil jeho fotku ako opravuje auto s popisom, že stále pracuje pre „puffyho“.

Zdá sa aj vám, že tento instagramový „beef“ nie a nie skončiť? Vyzerá to tak, že už bude konečne aspoň trošku ticho, pretože Montana dal von video s popisom, že toto je naozaj posledná reakcia. Ukázal svoje nové Bugatti v plnej kráse aj spolu s vnútrajškom, ktorý už na plný pohľad nemá nič spoločné s krátkym videom, ktorým Fifty tvrdil, že to auto je ešte aj požívané. myslíš, že bude 50 Cent rýpať ďalej?

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame