NewsHIP-HOP

Je možné, že Eminem PREHRAL? Sleduj vývin aktuálnych dissov vo svetovom rape

Posledné dni je vo svetovom rape celkom solídne dusno. Stalo sa tak odvtedy, čo duo Fat Joe a Dre vydali svoj spoločný album s názvom FAMILY TIES. Na Mikuláša vyšiel projekt von a okrem kvalitných trackov v sebe tracklist skrýval aj kopu zaujímavých featuringov. Na tracku LORD ABOVE sa objavila kombinácie mien Mary J. Blige a samotného Eminema!

Nebolo by na tom nič moc zvláštne, pokiaľ by si Marshall nepovedal, že si zase raz do kohosi rypne. Desať rokov od začiatku svojho beefu s Nickom Cannonom sa k nemu (a jeho exmanželke Mariah Carey) opäť raz vyjadril práve na skladbe LORD ABOVE.

Odpoveď na seba nenechala dlho čakať a prišla rovno dvojitá! Nick Cannon sa totiž predstavil rovno s dvoma trackmi. Na ten prvý, THE INVITATION si zavolal starého známeho Suge Knighta.

Deň neskôr to celé pokračovalo so skladbou PRAY FOR HIM, akoby si Nick potreboval dokázať ešte čosi viac. Tentokrát sa na feate objavili The Black Squad.

Po dvojitej smršti dissov sa Marshall zatiaľ neobťažoval odpovedať na novom tracku. Vyjadril sa však na svojom Twitteri ku osočovaniu, že vraj má Nick dôkazy o tom, že Eminem si užíval v aute orálny sex s mužom… so svojím vlastným šoférom. Napriek tomu sa na to Eminem pozrel s humorom a Nickovi odpovedal, že nech si nevymýšľa, lebo jeho záhradník sa cíti ukrivdený! Okrem toho ešte Nicka vyzval, že žiada jeho ospravedlnenie…

Tomu sa to ale rozhodne nepáčilo, a tak Marshallovi odpovedal, že sú mu ukradnuté nejaké ospravedlnenia a je mu úplne jedno, s kým Eminem „spáva“.

Keď sa tento beef však dostal k Joynerovi Lucasovi, ten sa rozhodol OG rappera obhájiť. A taktiež neopomenul vyhrážku, že pokiaľ sa Nick Cannon nestiahne, spojí sa s ďalšími silnými menami rapgame a pohrajú sa s ním ako sa patrí. Wow, také kombo na disse by mohlo byť naozaj smrtonosné.

Na koniec toho všetkého napísal Nick ďalší status na Twitteri s prehlásením, že Eminem tento beef s ním nakoniec prehral. Čo si o tom myslíte vy? Nechá Marshall takéto čosi len tak?

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame