NewsHIP-HOP

MLADÁ KRV slovenského rapu nikdy neumrela! Sleduj výber toho najlepšieho za posledné dni

Mali sme tu pred časom veľmi slušne obľúbenú rubriku MLADÁ KRV. Stále sme na ňu však nezabudli, len sme o čosi pretvorili jej koncept a dnes by sme ti radi predstavili novú časť! Zhrnuli sme pre teba výber mladých talentov našej domácej scény za posledné dni so snahou predstaviť ti ich tvorbu o čosi bližšie. Môžme ísť na to?

Na začiatok si dáme trošku sviežeho newschoolu. Chalanisko, ktorý si hovorí Rozdiel vydal cez nás oficiálny YouTube channel svoju novinku NIKDY s temnou produkciou od jaycupa. Že prečo temnou? Pusti si track a pochopíš, že Rozdielove bary v kombinácii s touto hudbou vyvolávajú zimomriavky ako počas chladnej noci. Neveríš mi? Počúvaj!

Popri slovenských novinkách môžme okrajovo načrieť aj k našim západným susedom. O talentovanom českom hráčovi menom Kenny Sherwood sme ti písali už dávnejšie, dnes tu ale máme jeho vydarenú novinku WHY YOU LIE TO YOURSELF. Kenny sa nebojí rozprávať o hlbokých témach a má odvahu pustiť sa aj do chytľavých refrénov. Nikdy nikam poriadne nezapadal… ale v hudbe a textoch našiel svoje dokonalé útočisko. Skús precítiť jeho novinku!

Mladučká talentovaná speváčka Erika Rein nie je minimálne na našom kanály žiadnym nováčikom. Tejto rok sa predstavila so svojou skladbou LOSING MY GROUND v angličtine, ale jej aktuálna novinka je opäť raz v jej rodnom jazyku… v ktorom jej to ide teda naozaj výborne. Do hudby od Hoodiniho nám ukázala vydarené RnB, ktorému odal šťavu mix od samotného G-Boda. za zmienku tiež určite stojí príjemný klip od Martina Mika. Poď do toho!

„Nejdem na vysokú, aby som zachránil rap!“ O mladom chalanovi menom Sadboy sme ti nedávno písali a nebolo to nič príjemné. A to preto, že v priebehu natáčania svojho klipu na singel BUNDA OD ČÍŇANKY škaredo zranil. Podarilo sa mu však vyliečiť a teraz je späť v plnej sile aj spoločne s kolegom menom Marocco. Títo chalani sa spojili a s hudbou od Wallkyho si pre teba pripravili klubovú bombu HYPE.

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame