NewsPOP

Marilyn Manson spieva vianočný song? Pred Vianocami sa roztrhlo vrece s prerábkami nesmrteľných hitov!

Najkrajšie sviatky roku sú konečne naozaj za dverami! Tí, čo sme chceli uniknúť tomu otravnému každoročnému zhonu za darčekmi ich už máme isto nakúpené minimálne od marca, haha. Každopádne, máme tu takmer polovičku decembra, a tak sme sa rozhodli v redakcii pre teba pripraviť nejaké tie tématické sondžíky, ktoré ti pomôžu naladiť sa na blížiace sa Vianoce!

Začneme… naozaj netradične. Vyšiel von nedávno totiž veľmi vydarený mashup na song od stále očarujúcej Mariah Carey, ktorému sa vlastne budeme venovať i po zvyšok tohto článku. Istý chalanisko ho totiž prerobil tak, že to pôsobí, že tento nesmrteľný vianočný hit spieva samotný „pán temnoty“, Marilyn Manson!

Nič dlžná nemohla ostať ani britská rocková kapela Radiohead. Rovnako ako pri predošlom mashup, aj v tomto prípade išlo o youtubera, ktorý sa rozhodol prerobiť svetoznámy vianočný song do celkom novej podoby.

Aby sme túto očarujúcu trojicu dokončili vo veľkom štýle, posledný mashup je v podaní nesmrteľnej kapely Queen. Ako teda znie kombinácie Marie a Freddieho – DON´T STOP CHRISTMAS NOW? Počúvaj túto vydarenú záležitosť nižšie!

Aký je príbeh songu ALL I WANT FOR CHRISTMAS IS YOU?

Teraz však trošku serióznejšie. Napriek tomu, že vyššie uvedené prerábky sú dosť počúvateľné, predsa len nemajú na svoj pravý originál. Pre skutočných fanúšikov pesničky, s ktorou sa nám spájajú najkrajšie sviatky roka, tu máme na koniec aj jeden bonus. Včera totiž prostredníctvom YouTube kanálu streamovacej služby Amazon Music vyšiel krátky dokument o tom, ako vlastné celý tento ošiaľ vznikol. Dozvieš sa čosi o tvorbe prvého vianočného albumu Mariah Carey a tiež všetko to, čo ju vlastne priviedlo k vytvoreniu kultového songu.

Tento krátky dokument vyšiel pri príležitosti 25. výročia práve spomínaného albumu MERRY CHRISTMAS. Okrem rozhovoru so samotnou speváčkou môžeš vo videu očakávať aj producentov, či iných ďalších ľudí, ktorí stáli pri zrode týchto nezabudnuteľných záležitostí.

Nezabúdaj, že minuloročný album CAUTION od Mariah Carey vieš stále kúpiť na našom shope

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame