News

V sobotu vyhrala Česko Slovensko má talent a zajtra už má prvý koncert!

Margaréta Ondrejková zaspieva špeciálny adventný koncert so skupinou La Gioia

Len pred dvoma dňami sa stala víťazkou finále Česko Slovensko má talent a už ohlasuje prvý koncert! Iba 16-ročná speváčka Margaréta Ondrejková vystúpi zajtra, 10. decembra v Event House Žilina, kde odspieva adventný koncert. Margaréta Ondrejková zvíťazila vo finále Česko Slovensko má talent s piesňou Never Enough:

…soundtrackom z filmu The Greatest Showman, ktorú pôvodne naspievala speváčka Loren Allred. Prvý exkluzívny koncert víťazky Česko Slovensko má talent bude spoločným koncertom s operným triom La Gioia, ktoré si fanúšikovia taktiež môžu pamätať vďaka účasti v Česko Slovensko má talent. Spoločne s Margarétou a skvelými La Gioia v Event House v Žiline vystúpi tiež akrobatické zoskupenie Vertigo agitarový virtuóz Dávid Bílek.

„Som veľmi rád, že sa nám podarilo zorganizovať tento skvelý koncert a to aj vďaka Nadácii Františka Mišunu, s ktorou sme sa pustili do prípravy tohto podujatia, ktoré bude opäť pomáhať
našim optimistom s hendikepom, rovnako ako naše akcie Hudba bez bariér a Parasport24 Tour,” hovorí zakladateľ a organizátor podujatia, Miroslav Buľovský z OZ Parasport24. Vstupenky na podujatie sú v predaji v sieti Predpredaj.sk.

Komentáre

Odporúčame