NewsHIP-HOP

Attila, Sima, Dalyb? RYTMUS zverejňuje tracklist a hostí albumu KONTRAFAKT – REAL NEWZ

Dnes sa vraj už nerobia legendárne albumy… keď to ale niekto má šancu napraviť, tak jedine chalani z Kontrafaktu. Po 6-ročnej pauze od ich posledného spoločného projektu NAVŽDY bol nový album od všetkých fanúšikov doslova vymodleným. Po sólových projektoch Rytmusa i Ega bolo ale čosi takéto viac než jasné a ten čas je práve teraz!

Klip prvého tracku IDEME DNU má na YouTube za týždeň takmer milión zhliadnutí! Značí obrovskú kvalitu a od KF teda môžeme logicky očakávať, že to bude zase čosi celkom nové a iné. Postupne vychádzali drobné ukážky jednotlivých trackov, Rytmus nám po malých kúskov odkrýval aj tracklist. Dnes tu však máme jeho plnú podobu! Koho na albume vlastne budeme počuť?

Album REAL NEWZ spoločne s novým merchom kúpiš jedine u nás na shope

Aj keď sa to doteraz šepkalo, máme oficiálne potvrdených 13 skladieb. A zoznam hostí je skutočne naložený. Zaujímavé sú tiež ich kombinácie… raprezentant mladej školy Dokkeytino sa predstaví v spoločnosti Dalyba (ktorý má na svedomí aj samotný cover albumu), Mireza a okrem nich sa tam ukáže aj Zayo. Nájdeme tu aj aktuálne horúce mená z Čiech a to menovite Viktora Sheena s Calinom, čo je rovnako tak záruka iba tej najvyššej kvality.

Ďalej v trackliste nájdeme Simu, obľúbenú reggae kapelu Medial Banana a na tracku V KORUNÁCH STROMOV nájdeme posledného člena Haha Crew, Sameya (prepojenie na jeho EP XYZ?). Avšak určite najväčším prekvapením pre všetkých bolo, keď nám chalani oznámili, že v spoločnosti Gleba na album svojím featom prispel aj najlepší slovenský MMA zápasník, Attila Végh! Ako bude znieť takýto brutálny experiment? Môžeme sa nechať iba prekvapiť!

Predpredaj albumu beží do tejto nedele, teda 9.12., čo znamená, že ešte stále si môžeš stihnúť objednať svoj podpísaný kúsok aj ty! Nabiehaj k nám na shop (LINK TU) a podpor aj ty kúpou najočakávanejší slovenský rapový album tohto roka!

 

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame