KLIPPOP

Skupina VERONA prichádza s novou verziou skladby NÁHODA, hosťuje samotný MICHAL DAVID!

Skupina Verona vydala novú verziu hitu Náhodou, ku ktorej pozvala Michala Davida, detský zbor a gospelový súbor. Pieseň doprevádza video a skupina jeho prostredníctvom vyzýva všetkých: Buď aj ty o kvapku lepším človekom. 

Verona vydáva svoj vôbec prvý hit Náhodou po 17 rokoch. Nie náhodou k jeho natáčaniu prizvala Michala Davida. Nová verzia, účel a načasovanie si tiež doslova vyžiadala o zapojenie detského zboru a gospelového súboru. 

Pôvodne mala byť skladba venovaná fanúšikom skupiny ako poďakovanie za dlhoročnú priazeň. Osud ale človeka niekedy v živote pošle úplne inou cestou, než má v pláne, a tak sa stalo, že vďaka niekoľko okolnostiam začala Verona veľmi úzko spolupracovať s nadáciou Kvapka nádeje. Fond na pomoc chorým deťom je veľmi dobre známy, ale pravdepodobne sa veľa nevie o tom, že sa tiež venuje podpore detskej psychiatrie  a detskému hospicu v Motole v Prahe. A práve tieto zariadenia sa Verona rozhodla podporiť prostredníctvom  odkazu na DMS Kvapky nádeje s heslom “Buď aj ty o kvapku lepším človekom”, ktorého prostredníctvom môžu priaznivci posielať peňažné dary.

 Videoklip sa natáčal v nádherných priestoroch Štúdia 1 Českého rozhlasu vo veľmi príjemnej a uvoľnenej atmosfére.

Komentáre

Odporúčame