EventySlovensko

Nerieš, Ego, Yzomandias alebo Nik Tendo? VIBE FEST sa nezadržateľne blíži!

Pokiaľ sleduješ významné akcie domáceho hip-hopu a rád/rada sa ich aj zúčastňuješ, máme pre teba skvelé správy. VIBE Fest totiž príde premiérovo do Košíc, kde si pre teba organizátori pripravili skutočne naložený line -up. 

Za novú školu rapu sa predstavia mená ako Nobodylisten, Yzomandias s Nik Tendom, ale prídu samozrejme aj stálice ako Ego alebo Nerieš! Za najmladšiu generáciu vystúpi PorscheBoy, ktorý bude sprevádzaný DJ setmi od DJ TREZOR! Navyše VIBE Fest nebude len o večernej párty ale do haly tentokrát sústredíme FASHION komunitu v spolupráci s CryforMercy  pod eventom CULTURE OVERDOSE !

Na čo ďalšie sa môžeš tešiť? Pripravuje sa pre teba Fifa Turnaj, môžeš sa zúčastniť workshopov, a predstavia sa tiež brandy ako CryforMercy, EatPussy, FreakClothing, Gon.sk. Aby nálada gradovala na event dorazia Slam-Poetry @deprsiaerekcia.

Zahrejeme sa samozrejme tancom, neskôr nás čakajú fashion shows, odohrá sa tiež Talk2People na tému móda, kultúra, foto, marketing. a vo finále nás čaká interview s headlinermi! Tí sa neskôr samozrejme predstavia na hlavnom stejdži! Koniec roka prichádza už 20.decembra! Lístky hľadaj na TEJTO STRÁNKE.

Komentáre

Odporúčame