ČlánkySlovensko

Smack, PTK, 2x Tolik a mnoho ďalších počas jedinej slovenskej zastávky The Rave-Pit Tour!

Klubová sezóna prebieha v plnom prúde, podľa tohtoročných štatistík padne každý týždeň aspoň jeden klub. Teda v tom prípade, ak ho počas svojej The Rave-Pit Tour navštívil Smack, PTK a celá ich družina. Po Hradci Králové, Olomouci a Ostrave sa na ďalšiu zastávku pripravuje bratislavský klub Babylon, ktorý je zároveň jedinou slovenskou zastávkou The Rave-Pit Tour. To, že pôjde o tvrdú grimeovú a rapovú párty snáď netreba nikomu pripomínať. Na čo všetko sa môžeš tešiť?

MC SMACK

33-ročný Smack sa staral o grime scénu ešte v čase, keď grime nebol ani z časti tak obľúbený, ako je dnes. Otec tohto žánru a Hlavná postava labelu Archetyp 51 má viac ako šestnásťročné hudobné skúsenosti, počas ktorých vydal 11 hudobných projektov. Doposiaľ posledným z nich sa pred  niekoľkými mesiacmi stal album P‘s a Love 2, s ktorým už Smack odohral úspešné turné. Skladby (aj) z tohto albumu, budeš mať možnosť vypočuť si aj v Babylone.

PTK

Azda žiadny interpret v Česku nezažil taký raketový štart, ako dvadsaťtriročný PTK z Chebu. Za posledné roky sa mu podarilo vypredať pravdepodobne každý klub, ktorý navštívil. Okrem toho si odbil aj svoju premiéru na tohtoročnom Hip Hip Kempe, kde takmer so svojimi fanúšikmi zničili stage. Počas vystúpenia kontroverzného PTK sa môžeš tešiť na jeho bangre ako NEVEZMU TĚ Z KLUBU DOMŮ, INFERNO či TRAPHOUSE.

Joshua & Tubs

Skupina, v ktorej sa nachádza 9 členov je na miestne pomery trocha nezvyčajné, no ako sa zdá, 2x Tolik Crew tým krok vedľa rozhodne nespravila. Svoje zastúpenie 2x Tolik crew v Babylone odprezentuje dvojica Joshua a Tubs, ktorí taktiež  patria k tomu najzaujímavejšiemu, čo česká scéna momentálne ponúka. Ak ti stále nedochádza o koho ide, klikaj na video nižšie, ktoré ťa rýchlo uvedie do obrazu.

RNZ , Erik Tresor, Forgen, Huclberry a mnoho ďalších

Okrem vyššie spomínaných interpretov sa na stejdži objaví aj kopa ďalších, ktorí sa vystriedajú na mikrofóne, no aj množstvo DJ’s, ktorí budú kryť chrbát samotným interpretom. Striktný underground predvedú aj RNZ a Erik Tresor, ktorý má potenciál stať sa hviezdou. Za pultami budú svoje skills obhajovať mená, ako sú Forgen, Huclberry, Dryman, BBB, Rados, Mladey, či Starvin Marvin. Tvrdý rave počas celej noci je samozrejmosťou.

Akcia sa koná už túto sobotu (26.10.) v Babylone. Kompletný line-up nájdeš deň pred akciou na stránke udalosti. Zľavnené lístky kúpiš tu, no k dispozícii budú aj na mieste za navýšenú cenu.

Komentáre

Odporúčame