NewsHIP-HOP

Snoop Dogg si robí srandu z Kanyeho Westa. Vraj jeho šľapky pripomínajú väzenské!

Kanye West sa už dlhé roky nevenuje len hudbe, ale aj mnoho iným projektom popritom. Čo treba povedať je, že už ho viac vnímame skôr ako biznismani, než profesionálneho interpreta. I teraz si chystá svoj nový album s názvom JESUS IS KING… ktorý bude jeho posledným albumom v takejto podobe, neskôr sa chce venovať už iba hudbe s kresťanskou tématikou.

Kanye si z času na čas vymyslí čosi, od čoho sa tak nejako všeobecne už očakávať, že bude udávať trendy po celom svete. Nie vždy mu to ale vyjde v plnej paráde, akú si predstavoval. najnovšie totiž na svetový trh dorazili jeho nové topánko-sandálo-šľapky, ktoré sú produktom naozaj zvláštnym… a asi fakticky nepotrebným. Napriek tomu sa túto obuv pre decká rozhodla spropagovať aj jeho milujúca pani manželka Kim Kardashian. A to tým, že ich nechala vyskúšať svoje vlastné deti, video sleduj nižšie:

Následne po tom, ako toto malé promíčko Kim zverejnila, sa svojim followerom na Instagrame ohlásil The Shade Room, ktorý sa ľudí pýtal, aký majú vlastne názor na tieto nové šľapky z umelej hmoty a či si vedia tipnúť, koľko vlastne stoja. Nečakali však, že sekciu komentárov ovládne vo veľkom štýle samotný OG černošského gangsta rapu, Snoop Dogg.

Snoop Dogg je celosvetovo známy tým, že robí nielen stále kvalitný rapovú muziku, fajčí kilogramy byliniek denne, ale nikdy si nedáva servítku pred ústa. Článok o tom, ako si najal baliča bluntov čítaj TU. Nebál sa vyjadriť ku Tekashimu a nebál sa ani tentoraz trošku si rypnúť do Kanyeho a jeho ženušky. Robí si srandu z toho, že nové Kanyeho šľapky veľmi nápadne pripomínajú väzenskú obuv trestancov. Čo je v podstate celkom irónia vzhľadom na to, že len začiatkom tohto mesiaca pomohla dostať sa z väzenia istému mužovi, ktorý sedel 23 rokov…

„She been getting dudes out of jail now he gone sell jail slippers . W. T. F. None of my bidness.“

ZDROJ: Complex

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame