PlaylistyPOPROCK

Tomáš Bezdeda či Bon Jovi? Počúvaj songy, ktoré zazneli počas nahrávky Gorila

Hudobný SPOTIFY PLAYLIST z nahrávky Gorila

Kauza Gorila nie je v Slovenskej Republike vôbec žiadnou novinkou. Po prvýkrát prenikla von zo Slovenskej informačnej služby do éteru ešte v roku 2011. V tej dobe sa jednalo ešte len o uniknutý dokument, v ktorom sa nachádzali informácie o odpočúvaní, tajných stretnutiach, súkromných komunikáciách a všeličom možnom. My tu však dnes nie sme od toho, aby sme sa nejako veľmi vŕtali v politike.

Teraz v čase, kedy je celých 39 hodín nahrávky Gorila dostupný voľne na internete naozaj pre všetkých, chceli by sme situáciu jemne odľahčiť. Keďže sme pochopiteľne hudobným portálom, pozrieme sa na celú vec trošku z iného uhla. Počas celej dĺžky nahrávky Gorila v nej zaznejú mnohé songy, z ktorých niektoré naozaj stoja za vypočutie. Hneď na začiatku by som chcel upozorniť na to, že zoznamom aj témou sme sa inšpirovali zo stránky fici.sme.sk, článku, ktorý napísala Kristína Janščová. A teraz už poďme na to!

V soundtracku zaznejú skutočné skvosty a to nielen zo zahraničia, ale aj z nášho domáceho prostredia. Túto odnož dokonalo reprezentuje niekdajší SuperStarista Tomáš Bezdeda, ktorému na songu Obyčajné šťastie kryla chrbát obľúbená moderátorka Adela Banášová.

Do playlistu sme zaradili aj poctivé rockové klasiky minulých desaťročí. Preto sa tam ukázala kapela Bon Jovi, legendárne duo Roxette, Bryn Adams alebo takisto obľúbená kapela Nickelback so svojím hitom Photograph.

Hoci tématika okolo celej kauzy naozaj nie je vhodnou na nejaký ten pokojný odpočinok, pri tejto hudbe môžeš vychillovať úplne s kľudným svedomím. Napríklad pri jednom z najväčších českých hitov všetkých čias od skupiny Chinaski… legendárna skladba Tabáček.

Stále očarujúca Madonna má v playliste soundtracku kauzy Gorila rovno dve veci, oba nesmrteľné hity ako Hung Up alebo La Isla Bonita.

Tiež už nemáš chuť pozerať sa na to, čo sa deje v našej politike? Korupcia a podsvetie začína dostávať na frak a ešte… sme z toho všetci predsa už chorí a unavení… Tak ako Anastacia vo svojom hite Sick And Tired!

ZDROJ: fici.sme.sk/Kristína Janščová

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame