News

Keď milovaná Alicia Keys prestala nosiť make-up, nespoznala samu seba

Sme hudobný portál a ja som veľmi rád súčasťou tejto hry, pretože sa takto dostanem k všetkým tým veciam, ktoré tí praví hudobníci neustále posielajú do našej spoločnosti. A to teraz nemyslím konkrétne iba ich samotnú muziku, hoci tie odkazy  veľakrát samozrejme skrývajú aj do samotnej tvorby.

Svetoznáma speváčka Alicia Keys (ktorá už žiaľ netvorí tak ako kedysi) sa najnovšie zúčastnila rozhovoru Red Table Talk, kde sa rozrozprávala aj na tému toho, prečo ako jedna z mála svetových celebrít odmietla make-up a už pred časom ho prestala nosiť temer úplne. Má na sebe totiž rada vlastnú prirodzenosť, hoci spočiatku vraj nespoznávala tvár samej seba. A vraj si na jej vtedy nový štýl museli zvykom ľudia z jej okolia. Mne je cťou, že môžem opäť raz rozšíriť ďalej do sveta takúto peknú myšlienku… keď dnes je už prirodzenosť vzácna ako panda

Celý záznam tohto plodného rozhovoru ti hádžem nižšie:

Alicia Keys: Uncensored

Grammy winner Alicia Keys joins Jada for a very special episode of Red Table. From her personal struggles and insecurities, to revelations about her marriage and true stories behind some of her biggest songs, the usually private Alicia Keys is uncensored and revealing like never before.

Uverejnil používateľ Red Table Talk Nedeľa 13. októbra 2019

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame