PlaylistyROCK

Ohýbaj železo, vypoť krv, presúvaj hory… s playlistom toho najlepšieho rocku do posilky!

Daj FOLLOW na náš exkluzívny SPOTIFY PLAYLIST do posilky!

Pred pár dňami sme písali o tom, že naše playlisty sú späť… a je to naozaj pravda! Dnes som si teda pre teba pripravil novú epizódu tvojho obľúbeného playlistu do gymu. V posilňovni je dobrá hudba v slúchadlách asi jednou z podmienok väčšiny cvičencov, preto aj v tomto ohľade myslíme na teba. Teraz sme náš WORKOUT MOTIVATION playlist doplnili o 10 rockových trackov, ktoré ti rozpumpujú krv žilách ako máločo iné!

Na začiatok si dáme starú klasiku. Je prakticky nemožné, aby ťa hlas Kurta Cobaina z dávnej kapely NIRVANA v kultovej skladbe SMELLS LIKE TEEN SPIRIT nemotivovala do väčšieho výkonu. Nemám pravdu?

Keď prechádzaš dverami tvojho domovského gymu, celý vonkajší svet musí zostať za múrmi tej budovy. Nijaký z tvojich problémov na teba v tej chvíli nemá dosah, nikto z tvojich známych ťa nemôže rušiť. Vojdeš dnu, zacítiť vôňu železa a prebudia a už vieš, čo bude nasledovať. Chytíš do rúk prvé činky a krv začne pumpovať… prebudí sa zviera. Zapneš svoj beast mode on a ideš sa kŕmiť!

Americká kapela IMAGINE DRAGONS kedysi tvorila poctivý alternatívny rock. Časom sa však vyformovali do akejsi zmesky pop a rocku a dnes už sa od nich poriadnych tvrdších skladieb asi nedočkáme. Jednou z posledných takýchto vecí bol ich minuloročný hit NATURAL, ktorý sa do nášho playlistu hodí úplne krásne! Nechaj sa aj ty pohltiť tým spojením…

A keď už tvorím rockový playlist, okrem legendárnej Nirvany, som v tomto smere predsa nemohol zabudnúť ani na legendy, ktoré sa do svojho hudobného dôchodku (našťastie) stále nechystajú a posúvajú nám stále niečo nové. Dôkazom toho je aj posledný album od nemeckej skupiny Rammstein, ktorý svoj názov… nedostal. Zato sme však my do dostali bez dohadov úplne výborne rockové novinky, z ktorých vytŕčala hlavne skladba DEUTSCHLAND… ktorej klip si teda odžil svoje. Čo ty, tebe sa ako páči?

Album RAMMSTEIN – UNTITLED nájdeš aj u nás na shope

AUTOR: @stanley_fantasyart

 

 

Komentáre

Odporúčame