KLIPHIP-HOP

PAPA FANTÓM vydáva dva klipy za sebou pre skalných fans. Aké projekty chystá?

Pokiaľ si ideš starý undergroundový rapík, máme pre teba rovno dvojitý balíček! Starý známy Papa Fantóm sa pripomína novou vecou PLAMEŇ, na ktorej sa po jeho boku predstavila celá plejáda hostí. Keďže Papa momentálne pôsobí v Holandsku, klip je priamo z Amsterdamu a mal by byť z chystaného albumu LORD DÁ ELEGANT. So Suchým Psom, ktorý sa tiež ukázal na feate plus chystajú spoločný projekt!

Fantómov posledný album NOSFERATU RAP nájdeš stále na našom shope

Aby toho náhodou pre teba ale nebolo málinko, Papa Fantóm má pre teba aj druhý klip, konkrétne s vecou VEĽKÝ MOTHERFU*K. Na ňom sa ukázal jeho bývalý kolega z Krucifixu Komander, ktorého môžeš poznať napríklad zo spoluprác s Delikom alebo Glebom. Tento klip si spravil Fantóm sám, keďže založil v tejto dobe FantomRebelFilms a môžme od neho čakať i nejaké tie filmové produkcie.

„Odpovedám tým chudáčikom, ktorí nič nepochopili a len kydali hate a sra*ky. Verejne zo mňa urobili fetoša a narkobaróna, tak by mali vedieť, že po nich pôjdem. Pre mňa je hate to najväčie uznanie, pretože viem, že nie som ovca a že to, čo robím, je iné a jedinečné.“

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame