NewsHIP-HOP

Radikálne rozhodnutie. CARDI B končí s rozhovormi a zmaže svoje sociálne siete

Dobre vieme o tom, aká temperamentná žienka je svetoznáma rapperka Cardi B. Dokázala to v minulosti už veľakrát a v tomto smere sa meniť nehodlá, pretože sa rozhodla ukázať svetu, že vie urobiť aj radikálne rozhodnutia. Stalo sa tak po jej nedávnom rozhovore pre Access Hollywood, kde tak trošku využili tému jej materstva pre clickbait.

Intepreti jej rozmerov sú samozrejme veľmi horúcimi želiezkami pre médiá, hudobné, ale i bulvárne weby. Často sa teda stane, že okolo záležitostí spojených s jej menom sa články zbytočné „nafúknu“ len za účelom väčšieho dosahu (čo samozrejme neplatí iba v jej prípade). Tentokrát to ale redaktori za veľkou mlákou trošku prepískli, pretože jemne poobracali rozhovor, ktorý Cardi dala pre Access Hollywood… a prúser bol v tom, že sa v ňom riešila rodinná otázka, konkrétne malá Kulture, dcérka, ktorú má Cardi B so svojím manželom, rapperom Offsetom.

View this post on Instagram

My hearts ♥️ ❤️ @offsetyrn

A post shared by Iamcardib (@iamcardib) on

Vec sa točila okolo toho, že Cardi B trávi vo svojej práci momentálne extrémne množstvo času. Koncerty, štúdiá, komunikácia s verejnosťou, fotenia, rozhovory etc. Kvôli tomu sa o jej dcérku vraj (pochopiteľne) zvykne starať opatrovateľka. V spomínanom rozhovore sa rapperka vyjadrila, že v tomto čase trávi v práci toľko času, až si začína uvedomovať, že pre malú Kulture môže byť trošku mätúce to, kto je vlastne jej mamina. Zároveň priznala, že už sa malej stalo, že povedala „mommy“ niekomu inému, než  samotnej Cardi. A presne na tomto sa postavila celá propagácia interview, napriek tomu, že tam samozrejme odznelo množstvo iných vecí.

A to si Cardi B vzala osobne. Spustila sa lavína hnevu z jej strany a sociálne siete zbombardovala vyjadreniami na svojom IG livestreame, že je absolútne proti tomu, aby médiá využívali jej dieťa pre clickbait.

To viedlo k radikálnemu rozhodnutiu. Pokiaľ sa neudeje niečo zásadné, odteraz sa už vraj nedočkáme žiadneho ďalšieho interview z jej strany. A ako „malý bonus“ vyhlásila, že dňa 11. októbra, kedy oslávi svoje 27. narodeniny, si zmaže svoje sociálne siete. Nuž, uvidíme, či svoj sľub naozaj splní, ale vyzerá byť rozhodnutá skutočne napevno…

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame