NewsHIP-HOP

Tmavé myšlienky a ich svetlé stránky: To je NANO a jeho nové EP

Po dlhej odmlke prichádza Marek Kuchta alias Nano s novým EP pod názvom : „ Tmavé myšlienky a ich svetlé stránky.“ Je to jedinečný projekt schopný zaujať aj milovníkov iných žánrov. Výnimočnosť tohto projektu je sprevádzaná skutočnosťou, že bol celý hudobne odprodukovaný samotným raperom, až na jednu skladbu, kde na basgitare spolupracuje Robert Harvan. O kvalitný mix a máster sa postarala legenda kvalitného zvuku Jozef Menfo Nováček, ktorý stál pri zrode mnohých známych mien.

Pol roka intenzívnej práce prinieslo svoje vytúženie ovocie v podobe zostavy šiestich trackov s neobyčajnou tématikou. Ľahké intro „Entropia – Nejak bude“ ponúka dokonalú harmóniu medzi  beatom a hlasom samotného autora, doplnenú o neobvyklé metafory. V tomto tracku spomína na časy, keď život nepoznal žiadne kompromisy. Naopak orientálny nádych diela „LYAH“ zasa posúva jeho tvorbu na nový level s plynulým rapom, sprevádzaný jednoduchým, ale zároveň sofistikovaným štýlom spevu. Niet žiadnych pochýb, že stojíme pri prahu veľkého potenciálu a talentu, čo potvrdzujú aj ďalšie skladby plné dobrej vibrácie. Moderné zvuky s prvkami tradičného štýlu zakončia tento projekt skladbou „Človek“.

O príjemné vizuály sa postaral Matej Cvengroš z Newill media agency. Projekt vyšiel pod značkou #HUDBAZCIREJLASKY. Veríme, že si každý poslucháč v tomto počine nájde to svoje.

Komentáre

Odporúčame