NewsHIP-HOP

Decky z MILION+ vydáva producentský album KINGPIN. Sleduj tracklist a hostí

Nový singel a všetky bližšie info k chystanému albumu? To všetko nájdeš v dnešnom článku, ktorý sme si pre teba pripravili ohľadom nového projektu zo stajne labelu MILION+. Tam majú jednoznačne najaktívnejšich chalanov českej rapovej scény, čo sa ukazuje aj v projekte KINGPIN od obľébeného producenta Deckyho. Album oficiálne vychádza 27. septembra, ale objednať si ho vieš exkluzívne už teraz!

Čo sa týka hostí tohto očakávaného českého projektu, nájdeme tam samozrejme hlavne žrebcov zo stajne MILION+. Môžeme teda očakávať veľké mená ako Yzomandias, Nik Tendo, Karlo, Jickson či Hasan, ale okrem nich sa ukážu aj Robin Zoot, Konex, Kamil Hoffman, Koky, DJ LU2 alebo aj Viktor Sheen. Nižšie môžeš vidieť grafiku, o ktorú sa v spolupráci postarali chalani Franišek Sedláček a Andreas Gold.

Album KINGPIN si vieš v predpredaji objednať na našom shope

Ako je už zvykom, k dobrému rapovému albumu patrí aj dobrá release party. Tej sa dočkáme v Prahe v Cargo Galery už 28. septembra v čase od 18:00 do 20:00. Na mieste mlžeš samozrejme stretnúť hostí a členov MILION+.

Aktuálne so spustením predpredaja zároveň vychádza nový singel s Karlom – BOHEMIAN  TRAPSODY.

Komentáre

Odporúčame