ČlánkyHIP-HOPPOP

Leto je za nami. Ktoré letné festivaly stáli za to?

Takže ľudkovia, prázdniny sú už za nami a keď sa tak pozerám von oknom, evidentne aj leto. Teda, my postarší už ani nevieme, čo sú to prázdniny. Ale predpokladám, že aj pracujúci si dali nejaké dni voľna a využili letné horúčavy naplno.

Aj tak to celé neskutočne rýchlo utieklo. Príde mi to ako mesiac dozadu, keď som pozerala zoznam letných festov a vytešovala sa z toho, čo všetko obehám, a to bol tento rok výber naozaj kvalitný.

Hip-Hop Žije

Ako ja vždy hovorím, tento štýl nie je moja šálka kávy. Avšak, Hip-Hop Žije si za pár rokov fungovania vytvoril obrovskú sieť fanúšikov, ktorí čakajú na vyhlásenie dátumu a miesta, kde sa bude konať. A samozrejme na hviezdy scény, ktoré to na pódiu roztočia. Tento rok ľudí bavili mocné mená ako: Separ, Ego, Majk Spirit, Strapo a iné hviezdy tohto hudobného sveta.

Pohoda Festival

Myslím si, že neexistuje osoba, ktorá by o tomto feste nepočula a škoda každému, kto sa jej nezúčastnil. Pohoda je každý rok neskutočne nadupaná, a to po každej stránke. Neskutočný program, brutálni umelci a všade okolo po*iči ľudia. Tento rok na Pohode bavili The Roots, Skepta, Death Grips, Para, Ultrazvuk a iní, skvelí umelci.

Volt Festival

A Volt vám niečo hovorí? Mne to hovorí toľko, že by som o tom mohla napísať samostatný článok. Ľudia, toto bol tak úžasný fest, že maj sa. Áno, bol dokonalý hlavne preto, pretože tam spievala moja strapatá bohyňa LP. Samozrejme, že Volt bol kvalitný mix hudobných štýlov. Preto sa na pódiách objavili aj Black Eyed Peas, Slipknot, Amaranthe, Slash, Parov Stelar a vynikajúci Robin Schulz. 

Toto bola len taká menšia rekapitulácia tohto leta. Tých festov bola obrovská hromada. Bohužiaľ, nemala som možnosť ich veľa povymetať, takže sa mi pokojne pochváľte fotkami a zážitkami z akcií, kde som ja chýbala. Budem vám silno závidieť.

Komentáre

Odporúčame