Blog

RUKA HORE neustále expanduje! Sleduj náš vynovený shop a zasúťaž si o JBL za 999€

Rok a pol dozadu pribehol na slovenskú „news“ scénu jeden z aktuálne najzásadnejších hudobných webov. Haha, dobrý egotrip na začiatok, no nie? Už viac než rok a pol ťa zásobujeme tými najnovšími správami zo sveta hudby a priebežne k tomu pribudli i (ne)pravidelné hudobné playlisty na našom oficiálnom Spotify. Expandujeme však stále ďalej, a tak mám pre teba dnes ďalšie čerstvé novinky!

Tentokrát sa zameriame viac na náš eshop, s čím sme vlastne už celé dlhé roky dozadu pod značkou RUKA HORE začali. Vypracovali sme sa na jedného z najväčších predajcov merchendisu našich domácich rapperov, ku ktorým sa časom pridali aj multižánroví intepreti a neskôr sme začali pokrývať i väčšinu zo zahraničnej tvorby. Keďže dostávame od vás neustálu podporu, rozhodli sme sa zveľadiť našu značku zase o level vyššie!

Čo nové nájdeš na našom shope?

Všetky naše produkty budú odteraz zoradené podľa prehľadnejších kategórií a to nie je ani zďaleka všetko… vyhľadať by si ich budeš môcť aj podľa nového systému tagovania. RUKA HORE sa už čoskoro stane autorizovaným predajcom značky JBL, aby sme tvoj hudobný setup vedeli doplniť o ďalšie skvelé kúsky!

!!! POZOR, SÚŤAŽ !!!

Chceš vyhrať nadupaný reprák značky JBL? A nie len tak hocijaký, ale samotný JBL Partybox v hodnote celých 999€! Všetko čo ti stačí urobiť, je nakúpiť na našom shope v hodnote aspoň 19,90€ (500 kč) a si v hre! Okrem toho súťažíš aj o 200€ poukážku v STREETS a na záver balík od Monsteru! Naložené ceny, no nie?

Mimo iného sme spustili predaj nového diáru od Dary – ROK PODĽA DARY. Aktuálne zároveň beží aj veľké čistenie skladov, aby sme mali dosť miesta na všetky tie našľapané novinky, ktoré si u nás budeš môcť kúpiť. Preto neváhaj a nabiehaj na náš VYNOVENÝ SHOP, kde momentálne nájdeš CDs skutočne za facku a rovnako tak i šiltovky, mikiny, či naložené tričká tvojich obľúbených interpretov!

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame