NewsHIP-HOP

Dorazila zásoba rapových klipov z Ameriky! POST MALONE alebo radšej RICK ROSS a Drake?

Daj FOLLOW na náš playlist tých najnovších zahraničných rapových bangrov a zostaň vždy v obraze!

Tak ako takmer každý týždeň, aj teraz máme pre teba nejaké tie rapové novinky spoza veľkej mláky. Opäť raz sme ich zaradili do nášho spotify playlistu, hoci podaktoré z nich sú v audio forme vonku už nejaký čas. Tentoraz je to hlavne o kvalitných videoklipoch… tak sa pohodlne usaď a poďme na to!

Jedným z očakávaných tohtoročných rapových albumov bolo pokračovanie kultového projekt PORT OF MIAMI od Rozayho. Rick Ross sa predstavil so skutočne nadupaným projektom, na ktorom sa okrem iných lahôdok objavila aj spolupráca so samotným Drakeom (ktorý momentálne tiež chystá album). Silná skladba GOLD ROSES vyšla von už dávnejšie, ale až teraz sme sa dočkali jej oficiálneho videoklipu a je sa naozaj na čo pozerať!

Jeden z tých technicky naozaj výborných rapových klipov je určite aj novinka od Post Malonea. Ten minulý týždeň vydal extrémne naložený nový album s názvom HOLLYWOOD´S BLEEDING. Práve k nemu vydal aj ďalší videoklip, tentokrát na skladbu Saint-Tropez a ja si myslím, že krajší klip sme tu už dlho nemali. Tvorcovia si dali skutočne záležať na lokáciách a farebnosti a atmosféra klipu sa k samotnému tracku hodí priam úžasne. Zároveň si môžeš album HOLLYWOOD´S BLEEDING exkluzívne predobjednať TU.

Pri novej škole trošku zostaneme, pretože v rámci príprav na svoj nový album sa mladý rapper euro spojil s legendárnym Lil Waynom, aby svojim fanúšikom pripravili spoločné kolabo s názvom TALK 2 ME CRAZY. Eurov album Don’t Expect Nothing dorazí už o pár dní a teda konkrétne 20.teho septembra a sám Lil Wayne už pomaly dokončuje svoj veľmi očakávaný album FUNERAL, na ktorý čakajú všetci správni rapoví fans!

Dnešné novinky sú hlavne o kolaboráciách. French Montana si na svoju chytľavú novinku SUICIDE DOORS prizval ďalšieho harcovníka novej školy, Gunnu. Jeden z exkluzívnych zahraničných intepretov tohtoročnej bratislavskej zastávky HHŽ dodal veci veľmi príjemný vibe. V klipe samozrejme nechýba luxus, dostali sme v ňom krásne ženy, ale aj divoké zvieratá, či čaro dažďového pralesa s očarujúcimi vodopádmi.

 

Komentáre

Odporúčame