ČlánkyPlaylistyPOPROCK

Daj si top 10 TRACKOV, ktoré ťa nakopnú k sexu (PART 2)

Daj FOLLOW na náš exkluzívny SPOTIFY playlist vytvorený k tvojim intímnym hrám a čakaj jeho pokračovania!

Sa mi tak zazdalo, že som sa dlho neopustila pri nejakej „ciťo“ hudbe a vlastne sa ani nechystám. Mám teraz náladu na niečo, čo tu už bolo. A teda mega playlist, ktorý sa hodí k partnerským chvíľam. Budem sa snažiť byť ohľaduplná a neprispievať len temnou hudbou, ktorá konkrétne mňa…ako to pekne a slušne povedať…nabudí? Hej, dajme tomu, že niekoho nabudí a niekoho povzbudí.

1. H.I.M. Gone With Sin

Poznáte túto je*ovú pesničku? Neskutočná nálož. Dokonalá farba hlasu a nenormálne tóny. Teraz si všetci predstavte , že vám to hrá niekde do pozadia, keď sa schyľuje k najlepšiemu. Veď tie slová v spojení s hudbou fungujú ako afrodiziakum. Ver mi, že toto naozaj chceš!

2. Lenny Kravitz – I Belong To You

Toto je niečo, čo by som pustila nejakej rozcítenej a romantickej duši. Osobne by som si od Lennyho vybrala asi niečo iné, ale v určitých situáciach človek nevníma texty. Keď už sa má vnímať niečo muzikálne, tak určite kvalitná hudba a hlas speváka. V tomto prípade je Lenny správny výber.

3. Cradle of Filth – Devil Woman

Musím myslieť aj na seba a svoje chute (hudobné pochopiteľne) a keď sa takto zamyslím alebo si zaspomínam, tak „Devil Woman“ je vynikajúci song a veľmi vhodný k danej téme. Malé upozornenie pre mužov: toto nikdy nepúšťajte nejakej suchárke precitlivenej, ktorá ovláda anglinu…určite sa postaví (ona) a odíde.

4. Eros Ramazzotti – Più Bella Cosa

Čo mám na toto povedať? Jednoducho musím dať niečo, čo uspokojí temné a precitlivené duše. To si už vy roztrieďte, kam vlastne patríte a čo by ste pustili svojej polovičke do pozadia.

5. Miley Cyrus – Adore you

No, takto vám to poviem…musím ju sem dať aj bez ohľadu na to, aký mám názor na toto indivíduum. Je to talentované indivíduum s mega hlasom a mega songmi. To, že má problém sama so sebou a svojou orientáciou riešiť nejdeme, veď načo. Ale tento song „Adore You“ odporúčam aj ja, zástanca temna.

6. Pink – Secrets

Och, táto magická žena. Ak je tu niekto, kto ju miluje aspoň cca tak, ako ja, môžem vám povedať, že od koncertu som ňou posadnutá miliónkrát viac, ako som bola predtým. A po tých pomalých songoch treba niečo energické, a to je „Secrets“.

7. Glass Animals – Black Mambo

Tento song mi bol niekým odporučený a úprimne som bola zdesená pri predstave, že si to pustím. Nakoniec som ostala príjemne prekvapená. Mne sa to naozaj páči a tiež by som si to dobrovoľne opäť pustila.

8. Lady Gaga – Always Remember Us This Way

Dobre teda, som viac jemnejšia a precitlivená v tomto playliste, aby sa nepovedalo…chápete? Ale úprimne tento song je niečo, čo nepíšem nasilu pre vás, ale aj ja by som si to nechala pustené v pozadí.

9. Lenny Kravitz The Chamber

Musela som ho sem šupnúť ešte raz (minimálne), pretože on je vhodný. Chlapi, keď niečo takéto pustíte svojím ženským so zapáleným kahancom alebo sviečkou (to dá rozum), určite zabodujete.

10. Pink – 90 Days

Prečo práve ona na záver? Pretože chcem a hotovo! A ešte sa mi páči jej hlas v spojení s „Wrabelom“. No a keď rozumiete tomu, čo spievajú, tak sa vám to bude hodiť celé.

 

Ak sa vám môj je*ačkový playlist páči, tak ho smelo používajte. Dovoľujem vám to. A ak nie, tak si púšťajte trápne a nudné, saxofónové sóla.

Komentáre

Odporúčame