News

Exotický SEAN PAUL, vyzlečený JAMES BLUNT alebo očarujúca TAYLOR SWIFT? Sleduj playlist popových noviniek

Daj FOLLOW na náš novučičký SPOTIFY playlist plný tých najnovších svetových hitov popmusic!

Začnime tento dnešný playlist malým povzbudením, súhlasíš? Britská speváčka a songwriterka Emeli Sandé nahrala sviežu novinku You Are Not Alone, ktorá má presne za úlohu ťa aspoň trošku povzbudiť. A to je jeden z hlavných účelov hudby ako takej, no nie? Nechaj sa pohltiť pozitívnou energiou a pamätaj si… nikdy nie sme sami!

Určite sa tu niekto nájde, komu už začala škola a na duši má smútoček… aj pre teba tu mám malú medicínku! Svetoznámy Sean Paul si povedal, že on nedovolí, aby leto skončilo len tak… a tak vypustil vonsvoj najnovší song s názvom WHEN IT COMES TO YOU, pri ktorom aj zabudneš na to, že slnko už vonku zapadá skôr a ráno už býva celkom dosť solídna zima.

Čo presne so svojou kariérou zamýšľa (padajúca) hviezda Katy Perry, nie je úplne jasné podľa mňa ani jej samej. Po mnohých rokoch na vrchole rebríčkov a obrovských hitov sa zrazu akoby nevie nájsť. Za to však neprestáva vo vydávaní a my tu máme jej najnovší pokus zaradiť sa späť na chodník svojej niekdajšej slávy.

Legendárny (a stále smutný) anglický pesničkár James Blunt nezostáva nič dlžný svojej povesti a svoj prichádzajúci album promuje tak, ako to vie najlepšie. Mokrý, do pol pása nahý a … smutný. Spomínaný projekt Once Upon A Time promuje čerstvou novinkou s názvom COLD. A videoklip naozaj reprezentuje svoj názov. Až sa nám naskytá otázka, či sa James nechcel príbehovo akýmsi spôsobom vrátiť do časov svojho zlomového hitu You Are Beatiful. Čo myslíš?

Na záver si dáme takú bonusovú lahôdku.  Očarujúca Taylor Swift totiž v BBC Radio 1 Live Lounge predviedla krásnu cover verziu svetoznámeho hitu od legendárneho Phila Collinsa. Song CAN´T STOP LOVING YOU zožal v jej jemnom podaní extrémny úspech, až sa pýtame, či nie je táto verzia dokonca lepšou než originál! Taylor má za sebou úspešné leto, ktoré sa nieslo v znamení jej novej štúdiovky LOVER.

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame