NewsHIP-HOP

KARLO s nohami na tvári, REFEW promuje album a ADISS má tanečný banger s LIESKOVSKÝM

Daj FOLLOW na náš exkluzívny SPOTIFY playlist plný najnovších československých rapových bangrov!

Karlo sa už od časov Gumbgu snaží definovať novú školu slovenskej rapovej scény. Darí sa mu to naozaj bravúrne a pod vlajkou stajne MILION+ vydáva skutočné bangre rad za radom. Dôkazom toho je aj jeho najnovší počin s názvom GUGL, ktorý vychádza von aj v doprovode s oficiálnym videoklipom. Track je z pripravovaného albumu 999, ktorý môžme čakať už tento rok! Na vizuále sa tvorcovia veľmi pekne vyjašili a my sme preto dostali troška technologický throwback, ale aj zábery ako Karlo rapuje so ženskými nohami na tvári… žeby malé prekvapčo pre fetišistov?!

Čo sa nových albumov týka, tak pre teba máme ešte jednu novinku! Ide o nový track od Refewa, ktorý nás pomaly ale iste chystá na svoj tohtoročný projekt. Druhý singel z albumu nesie názov ODPOUŠTÍM TI a mierne depresívny čiernobiely videoklip sprevádza silne emotívnu skladbu o rapperovom otcovi. Dostali sme teda nie príliš veselý storytelling, ktorý však jeho autorovi stopercentne pomohol vypísať sa z vecí, ktoré si nosí v sebe. Terapia na beate…

V podobne „temnej“ atmosfére ešte chvíľku zostaneme. Nový videoklip totižto do sveta vypustil ďalší žrebec českej stajne MILION+, a teda mega talentovaný Viktor Sheen. ten v tejto dobe vydáva track za trackom zo svojho posledného albumu ČERNOBÍLEJ SVĚT, ktorý bude zároveň krstiť už druhého novembra v pražskom klube Roxy. Aktuálne tu máme video na silnú skladbu CIZÍ SNY, kde sa Sheen zamýšľa nad metlami spoločnosti a chrbát mu v tracku kryje Luisa, na ktorej EP-ečko už všetci veľmi netrpezlivo čakáme.

Na samotný záver však depkovať už nebudeme. Svoju čerstvú novinku dal totiž von ADiss, ktorý nás z času na čas poteší príjemným hudobným experimentom. Najnovšie sa teraz spojil s uznávaným slovenským DJ-om Milanom Lieskovským, ktorý zostal verný svojej povesti. V kombinácii týchto dvoch talentovaných čávov sme tak dostal brutálny tanečný banger, ktorý by na živých skákačkách mal potenciál zašľapať extrémne moc!

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame