EventySlovensko

Strapo, Ľudové mladistvá či Peter Lipa? Nezameniteľné kombo si môžeš prísť vychutnať už budúci utorok

Ak si milovníkom dobrej hudby a máš rád aj niečo netradičné, mal by si zbystriť pozornosť. Už o pár dní Bratislava ožije skvelou hudbou, ktorá v sebe nesie trochu netradičné zloženie. Jazzové dni v Bratislave sú klasika a neodmysliteľná súčasť našej kultúry. Tento rok sa uskutoční neuveriteľný 45.ročník a obľúbený event štartuje už o niekoľko dní. FestivalBratislavské Jazzové Dni otvorí špeciálny koncert na ešte špeciálnejšom mieste.

Už 17. septembra sa na jednom pódiu vystúpia Ľudové Mladistvá v špeciálnej zostave s hosťami Petrom Lipom, Strapom, Samuelom Hošekom a Zuzanou Mikulcovou a celé sa to bude diať v priestoroch Vodnej Veže. Ak náhodou bude počasie protestovať, akcia sa presúva do Ateliéru Babilon. Ak ti bude dobrej hudby stále málo, v móde Silent disco si budeš môcť trsnúť vďaka Jurešovi Líškovi z Fallgrap a to od 22.hod. Ľudové mladistvá ti asi nemusíme špeciálne predstavovať. Partia super týpkov sa rozhodla, že bude robiť hudbu trochu inak, ako sme zvyknutí. Pretvárajú staré známe ľudové pesničky do stále moderných songov. S prvkami folklóru tak môžeš spozorovať parádny kontrast aktuálnej hudby a tej o čosi staršej.

V rámci koncertu sa do partie pridajú aj ďalší interpreti, ako napríklad rapper Strapo, ktorý je súčasťou Jazzákov už niekoľko ročníkov. Okrem neho vystúpi legendárny Perer Lipa, Samo Hošek či Zuzana Mikulcová. V špeciálnych priestoroch Vodnej Veže bude aj prezentácia mladej slovenskej výtvarníčky Tero Abaffy. Vstupenky sú v predaji v sieti Ticketportal za 8 €. Ja na tomto evente rozhodne nebudem chýbať a ty?

Event: https://www.facebook.com/events/499886490794819/

Komentáre

Odporúčame