HIP-HOPNews

Wiz Khalifa, Lil Nas X alebo Gunna? Sleduj rapovú nálož posledných dní!

Daj FOLLOW na náš unikátny rapový playlist plný tých najaktuálnejších zahraničných bangrov!

Ste ready na ďalšiu zásobu peknučkých rapíkov spoza veľkej mláky? Dnes som pre vás opäť raz zozbieral to najlepšie za posledné dni a môžete sa tak tešiť na 5 veľmi vycibrených lahôdok!

Ženy a tráva? Bez dohadov dve najobľúbenejšie témy Wiz Khalifu! Ódu na nich spísal vo svojom najčerstvejšom tracku, ktorý oficiálne vyšiel zatiaľ len na SoundCloude. Ide o príjemnú záležitosť s názvom REALLY AND TRULLY, ktorá vychádza von počas Wizovho prebiehajúceho Decent Exposure Tour.

Ďalšou z radu zahraničných rapových noviniek je horúce ženské kollabo aj spoločne s vizuálom. Ide o novinku od Megan Thee Stallion, do ktorej si pozvala samotnú queen Nicki Minaj, ktorá sa posledné dni vyjadrila tak, že sa asi odoberie na rapový dôchodok a bude sa venovať rodine. Zatiaľ je však stále tu a ty si ju môžeš dosýta vychutnať v tomto peknučkom klipíku, ktorý ukazuje skutočné besnučkú bazénovú párty!

Tretím „pánom na holenie“ je rapová (skoro)legenda, Fat Joe! Veterán z Bronxu si na svoju najnovšiu záležitosť prizval portorikánskeho rappera menom Anuel AA a spolu s ním aj samotnú Cardi B. Trackom YES chystá svojich fanúšikov na svoj nový album FAMILY TIES, ktorý bude prvým projektom po pauze od jeho albumu PLATA O PLOMO z roku 2017. Tešíš sa tak veľmi, ako my?

Druhým trackom z úspešného EP počinu „7“ od mladučkého Lil Nas X-a bola skladba PANINI. Ledva 20-ročná rapová hviezda v tomto roku vyletela na prvé miesta rebríčkov hranosti svojím trackom OLD TOWN ROAD, kde sa po jeho boku ukázal aj Billy Ray Cyrus. Vychutnajme si teraz futuristické video na skladbu PANINI, ktorá séce podobný úspech asi nezíska, za to je však určite tiež veľmi vydarenou!

Nový album svetového RnB princa Chrisa Browna INDIGO sa niesol v znamení vyše troch desiatok skladieb! Spomedzi nich sme si však všetci samozrejme našli tie najobľúbenejšie. Medzi tie najväčšie bangre patrí určite aj kolaborácia s raprezentantom novej školy, ktorý tento rok zahviezdil aj na bratislavskej zastávke HipHopŽije… vychutnaj si klip na track HEAT, kde je na featuringu GUNNA!

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame