Články

Nový slovenský film Kto je ďalší? videli už tisíce divákov. Diváci opisujú film ako strhujúci či dychberúci!

Nový slovenský film Kto je ďalší?, ktorý je v kinách len pár dní, si už teraz vyslúžil obrovské ohlasy. Film, v ktorom raperka Aless bojuje s kyberšikanou, ruskí rooftoperi zdolávajú najvyššie budovy sveta a šokujúci príbeh sexuálne vydieraného dievčatka, si získal silnú fanúšikovskú základňu v rôznych vekových kategóriach.

Reakcie ľudí, ktorí videli film, nevieme žiadno ovplyvniť. Píšu ich diváci niekedy priamo z kinosál. Nikdy v živote som nedostal toľko kladnej spätnej väzby. Najčastejšiu veta čo čítam je – film by mal vidieť každý,“doplnil režisér Miro Drobný.

Na film reagujú aj mnohé známe osobnosti:

Jožo Pročko: „Pozrite si tento film, aj vy môžete prispieť v pokoju v duši mladých ľudí.“

Peter Batthyany: „Tento film je ťažká šupa, je to pecka.“

Kristína Kormúthová: „Okamžite smer kino pozrieť si film, zimomriavky, slzy a pot na čele.“

Alex Wortex: „Famózna práca!“ Andy Winson: „Film apeluje na moderné druhy závislostí.“

Peter Pellegrini: „Mali by ho vidieť nie len rodičia, ale aj dospievajúce deti.“ Silvia Šuvadová: „Film je dôležité vidieť, možno ním zachránite život“ Nigi Nap: „Akú silu má dnes internet a hlavne ako dokáže zmanipulovať.“ Jozef Vajda: „Tá bezmocnosť detí je šialená!“

Veľa mladých ľudí ale pridáva ešte niečo navyše, šokujúce vlastné príbehy: „Veľakrát som mala myšlienky si zobrať život, nikto nevie Kto je ďalší?“ píše Majka. „Každodenné urážky, smrdíš ty ušatý buze****, bol som na pokraji zúfalstva, teraz mám ale 1000 dôvodov aby som stál nad vodou“ ukončil slovami soundtracku svoj príbeh obeť šikany na Instagrame.

Prekvapením prvých dní je, že hľadiská zapĺňajú aj rodičia. Tí sú v údive a v šoku: „…moja dcérka ešte internet nepozná, ale jedného dňa to príde. Chcem byť pripravená!“ napísala Lucia. „Boli sme celá rodina, cestou z kina a ešte celý večer som sa rozprávala so svojimi dcérami, otvorili sa mi ako nikdy predtým…,“ komentovala film Monika.

Komentáre

Odporúčame