NewsHIP-HOP

Lil Wayne, Future alebo G-Eazy? Vychutnaj si rapovú nálož posledných dní!

Chceš zostať informovaný/-á o aktuálnych trackoch svetovej rap scene?

Daj svoj FOLLOW na náš EXKLUZÍVNY SPOTIFY playlist a zostaneš v obraze!

Na začiatok by som navrhol ochutnať menšiu dávočku hybridu rapovo-rockovej muziky. Americká rocková kapela z Kalifornie, blink-182 si na svoju novú vec prizvala dobre známeho rapového velikána menom Lil Wayne, ktorý na prelome milénia pôsobil ako jeden zo zástancov vtedajšieho „newschool“ rapu. Ich spolupráca pozostáva z veci What´s My Age Again z ich starého albumu Enema Of State a Waynovej autorskej záležitosti A Milli z albumu Tha Carter III.

Americká XXL speváčka Lizzo poslednú dobu šľape nahor skutočne raketovým tempom. Jedným z jej najväčších hitov celkom určite skladba TRUTH HURTS. Vyšla von ešte v roku 2017, ale až teraz pred časom sa skladba dočkala svojho oficiálneho videoklipu. A netrvalo ani dlho, aby sme dostali aj jej remix, kde sa na featuringu predstavil mladý rapový talent DaBaby. Ako znie nová verzia skladby? Sleduj nižšie!

Malý sme tu Lil Wayne, a teda „starého“ priekopníka novej školy… ale čo ten aktuálny? Future určite medzi tých najzásadnejších novodobých hráčov patrí a v poslednej dobe je aj on dosť aktívny. Aktuálne má vonku videoklip na svoju skladbu 100 SHOOTERS, kde sa na featuringu predstavili mená ako Doe Boy, či starý známy Meek Mill. Spolu s druhým menovaným sa už na konci augusta Future vyberie na očakávané LEGENDARY NIGHTS TOUR.

Na samotný záver si dáme rovno kombo. Ide o tri nové zverejnené tracky G-Eazyho.. resp. dve audiá a jeden klip s Tygom. ako už možno dobre vieš, ide o počiny z jeho aktuálneho EP-ečka B-SIDES a ani na jednej sa neobjavil sólo. Do veci ALL FACTS si prizval talentovaného Ty Dolla Sign, v druhom mu chrbát kryje autotunový kráľ T-Pain. V klipe tracku BANG s Tygom sa ukazuje v plnej sile svojho silného ballerského životného štýlu. Ktorá vec z týchto troch noviniek sa ti od G-Eazyho páči najviac?

AUTOR: @stanley_fantasyart

 

Komentáre

Odporúčame