NewsHIP-HOP

KILDO reprezentuje novú vlnu ako kráľ, P.A.T. vydáva najemotívnejšiu vec kariéry

Chceš zostať v obraze toho, čo aktuálne vychádza na československej rapovej scéne?

Daj FOLLOW na náš EXKLUZÍVNY SPOTIFY playlist tých najnovší rapových nahrávok našich dvoch malých scén!

 

Prvým z našich dnešných pánov na holenie je mladý harcovník Kildo. Ten za tie roky v rape prešiel významným posunom a na svoje plecia si vzal úlohu robiť to tak, ako nikto iný. Presne preto sa jeho muzika úplne vymyká bežným formičkám tvorby rapového trapu. Vnáša k nám na scénu svieži vietor novej školy a posledné obdobie je každým ďalším trackom ďalej a ďalej… nemá žiadny speed limit, dupe na plyn a teba to tlačí do sedadla ako v Lambe. Zhruba o tom ti čosi porozpráva ja v jeho dnešnej novinke SPEED LIMIT s Mirezom. Užívaj lukratívny klipec!

Napriek aktuálnym beefom, do ktorých je zapojený aj Pouličný autor tónov, sa však Franto vôbec nezastavuje a pokračuje vo vydávaní nových vecí. Na scéne je dusno, ale on do nej opäť raz prispel novou muzikou. Dnešnou novinkou je očakávaná skladba MUŽ, ktorá je prvou z chystaných vecí na najbližšie obdobie. Pouličný autor tónov stále patrí medzi najaktívnejších slovenských rapperov a nové tracky dáva von pomaly aj častejšie než len raz mesačne.

Dnes však so svojím čerstvým klipom veľmi zjemnil a nebojím sa napísať, že dal von najemotívnejšiu vec svojej rapovej kariéry. Track MUŽ totiž opisuje jeho mnohoročný vzťah s jeho milovanou priateľkou a vďaka reálnym emóciám sa pokojne môže stať, že ti zimomriavky z tela nezídu!

Na skok sa opäť raz vrátime do novej školy, pretože za ňu kope aj hráč stajne CBG, Ivo Tieň. Ten vydáva silnú novinku COOL, kde mu chrbát kryje Ďalší z mladých hráčov, Luna. Ivo Teň si pre svojich fans na najbližšiu dobu chystá nový mixtape s názvom MOOD X. Ten by sme mali na všetkých streamovacích službách zachytiť už veľmi čoskoro. Okrem Lunu sa sa mixtape objavia mená ako CAGY_LNJH či BigHorse. Budeme ťa o všetkom informovať, užívaj novú hudbu!

AUTOR: @stanley_fantasyart

 

 

Komentáre

Odporúčame