BERLIN, GERMANY - JUNE 19: U.S. President Barack Obama smiles as he signs the official guest book at Bellevue Palace on June 19, 2013 in Berlin, Germany. U.S. President Barack Obama is visiting Berlin for the first time during his presidency and his speech at the Brandenburg Gate is to be the highlight. Obama will be speaking close to the 50th anniversary of the historic speech by then U.S. President John F. Kennedy in Berlin in 1963. (Photo by Thomas Imo/Photothek via Getty Images)
HIP-HOPPlaylistyPOPRnB

Akú hudbu počúva BARACK OBAMA toto leto? Nájdeš tam Drakea aj Beyoncé

Počúvaj náš exkluzívny playlist výberu toho najlepšieho, čo si do ušiek púšťa Barack Obama vo svojej domácnosti toto leto!

V našej redakcii pre teba z času na čas radi pripravíme nejaký ten nadupaný hudobný playlist. Väčšinou aj na pokračovanie, a tak vznikajú celkom obľúbené série. Dnes si však dáme takú sviežu jednorázovku, pri ktorej nadpise ste sa možno pousmiali. Inšpiráciu sme si totiž zobrali z hudobného playlistu, ktorý v týchto dňoch zverejnil niekdajší americký prezident Barack Obama. V ňom si svoje miesto našla hudba skutočne s rôznych smerov.

Čo tam nájdeš? Poďme si spoločne vypichnúť nejaké tie najzásadnejšie body z viacerých hudobných štýlov, aby bola predstava jasná. Ste ready?

Manželia Obamovci majú svoj hudobný vkus celkom solídne vycibrený. V týchto dňoch zverejnil Barack svoj playlist 44-roch songov, ktoré si idú u nich doma… ako spojitosť na to, že bol svojho času 44. prezidentom Spojených štátov. Svoje miesto si tam našli staré klasiky, nemainstreamové poklady, ale takisto najnovšie hip-hopové či RnB záležitosti. Celý playlist začína dobre známou spoluprácou Drakea s Rihannou a popri nich tam nájdeme napríklad aj Beyoncé s jej soundtrackom k filmu LEVÍ KRÁĽ, či veci od Mac Millera a 2 Chainza.

Písal som aj o starých klasikách. Jednou z takýchto starých vypalovačiek je napríklad aj vec HAPPY od legendárnej kapely The Rolling Stones. Popri nich sa však našlo miesto aj na viaceré „historickejšie“ nahrávky, ako aj Don´t You Worry ´Bout A Thing alebo legendárna záležitosť z rapovej muziky, Do Whop od pani Lauryn Hill!

Na záver si dáme ešte jednu maličkú ochutnávku! Teda… maličkú asi ani nie… skôr XXL! Reč je totiž o mega talentovanej americkej speváčke, ktorá si hovorí Lizzo. Svojimi rozmermi a taktiež originálnym vystupovaním sa v poslednej dobe jej meno celkom rozširuje a čosi na nej podľa všetkého vidia aj bývalý prezident a bývalá prvá dáma USA. Čo myslíš, majú manželia Obamovci hudobný vkus, ktorým by ste sa nechali inšpirovať?

 

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame