HIP-HOPPlaylisty

Ako rapuje samotný JOHN CENA? Sleduj jeho namakaný hudobný playlist!

Obľúbené songy, ktoré si ide John Cena, nájde v našom unikátnom SPOTIFY playliste!

Daj nám svoj FOLLOW, aby ti už nič neušlo ani v budúcnosti!

Dobre vieš, že ťa v Ruka Hore pravidelne zásobujeme tými najlepšími hudobnými playlistami. Občas sa držíme pri zemi, no občas si aj trošku uletíme… ako napríklad dnes! Vyhrabali sme totiž pre teba rapové skladby niekoho, o kom by si pravdepodobne v živote nepovedal/-a, že vôbec rapoval. Či?

A tým dnešným pánom na holenie je jeden z najslávnejších wrestlerov sveta a príležitostný akčný hrdina, the one and only John Cena! Tu tu tu-túúúú… išlo to hneď v hlave aj tebe? A povedal by si, že tento (takmer) sympaťák sa na tomto slávnom tracku aj sám podieľal?! Hlavne, že celému svetu znie v hlave… AND HIS NAME IS… Johnove tracky sme ti zaradili do nášho luxusného playlistu do posilky, vrhni sa na prierez toho, čo v ňom nájdeš!

Tuto ju máme, legendárnu zvučku, ktorú ako nástupovku do ringu využíval John Cena celé tie roky. Vedeli ste však, že si túto skladbu sám aj „vyrobil“? A nezostalo to len pri nej, čávo ma na svojom svedomí plnohodnotný album! Samozrejme, nie úplne sólo, mal po svojom boku nejakých tých skúsených chlapcov. Za to však strúhal celkom slušné rýmy. Samozrejme, je vidieť, že sa tomu asi nevenuje vo svojej kariére primárne, ale tie rapy sa dali počúvať, čo povieš?

V roku 2014 vyšiel von videoherný titul s názvom WWE 2K15. Ku každej hre patrí aj tématický hudobný podklad a pre všetkých mohlo byť v tej dobe veľkým prekvapením, že po boku skúseného harcovníka Wiz Khalifu sa objavil za majkom John cena opäť! Spoločne udreli rovno dva songy a to menovite veci ako BREAKS či ALL DAY.

Ako aj Johnova typická zvučka THE TIME IS NOW aj mnoho iných trackov sme vypátrali na starom albume z roku 2005 s názvom WWE: You Can´t See Me. Čo si o takýchto šialenôstkach myslíš? Daj nám to vedieť dole do komentárov a zostávajte naladení na ďalšie naložené hudobné playlisty našej redakcie!

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame