HIP-HOPPlaylisty

SNOOP DOGG je nesmrteľný! Počúvaj jeho unikátny a naložený playlist

Vypočuj si prvú časť nášho SPOTIFY seriálu toho najlepšieho gangsta rapu!

Daj nám svoj FOLLOW aby ti ani v budúcnosti nič neuniklo a vrhni sa na počúvanie!

Keď sme si povedali u nás v redakcii pred celým tým časom, že ti budeme prinášať tie najlepšie hudobné playlisty, mysleli sme to naozaj vážne! Postupne pokrývame čo najviac domácich interprétov, takmer každú spoločenskú príležitosť, hocijakú náladu či tvoj momentálny ľúbostný život. Je však pravdou, že sa medzi našimi čitateľmi nájdu prevažne fanúšikovia poctivého pravého rapu, preto ťa dnes čímsi odmeníme!

Ako už môžeš vidieť v nadpise, dnes sa povenujeme spolu samotnému Snoop Doggovi! A že prečo práve jemu? Nuž, povedali sme si, že pre vás vytvoríme novú sériu, v ktorej sa budeme venovať hlavne starým harcovníkom tradičného gangsta rapu a spravíme si spolu taký malý prierez ich tvorbou od samotných začiatkov. Presne preto sme si dnes za prvú obeť zvolili práve Snoopa, aby túto sériu rapových playlistov odštartoval vo veľkom štýle!

Oficiálne vydávanie albumov sa pre dvojmetrového chudunkého chalana začalo ešte v roku 1993 debutovou štúdiovkou DOGGYSTYLE, ktorú mu nevydal nikto iný ako sám Dr.Dre, ktorý ho samozrejme nejaký čas predtým vlastne objavil. Týmto albumom sa začala písať história a vznikol napríklad i dobre známy nesmrteľný hit WHO AM I.

Snoop Dogg má za svoju kariéru na konte viacero hudobných „obrátení“. V roku 2012 napríklad „prekonvertoval“ na reaggae, s tým že vyhlásil, že je reinkarnovaným Bobom Marleym. V tomto duchu ako Snoop Lion vydal album REINCARNATED, no tam sa jeho zmeny nezastavili. Na istý čas sa stal aj Snoopzillom, kedy vydal funkový projekt 7 DAYS OF FUN. My sme si však dnes v našom playliste pripravili len tie najväčšie klasiky a poctivé rapovice, ktoré tvoje hip-hopové srdiečko určite potešia najviac na svete.

Snoop Dogg má na svojom konte od nedávna i hviezdu na chodníku slávy a v súčasnosti má vonku svoj 17.ty (!!!) štúdiový album I WANNA THANK ME, na ktorom poslal do neba i posmrtnú poctu zosnulému Nipsey Hussle. 

 

AUTOR: @stanley_fantasyart

Komentáre

Odporúčame