NewsHIP-HOP

Skákajúce zadky krásnych černošiek, či spolupráca Drakea so Swae Leem?

Chceš zostať vždy v obraze toho, čo vychádza vo svetovom rape?

Daj svoj FOLLOW na náš jedinečný SPOTIFY PLAYLIST tých najnovších svetových bangrov!

Mladý talent menom Swae Lee zo zoskupenia Rae Sremmurd, je pokladaný v súčasnosti za jedného z najvychytenejších hip-hopových „doprovodov“. Na vokály svojich veľkých hitov si ho volajú mená ako Wiz Khalifa, Miley Cyrus či Madonna. Najnovšie svoje skills predviedol v doprovode jedného z najpovolanejších. Do svojho najčerstvejšieho tracku WON´T BE LATE si prizval samotného Drakea a vznikla z toho veľmi solídna kolaborácia.

Okrem spolupráce s Drakeom však pustil do sveta rovno aj druhý track s nevšedným názvom SEXTASY. Pokiaľ máš chuť naladiť sa na taký ten ozajstný polnočný chill vibe, toto je pre teba určite tá správna voľba!

Asi väčšina dnešných noviniek sa bude niesť v takom tom pohodovom štýle. Nuž, predsa len je sobota a po včerajšom fláme sa trošku kľudu a pokoja aspoň v tej muzike zíde, či nie? Ďalšou novinkou je spolupráca výbornej speváčky Kehlani s talentovaným RnB spevákom Arin Rayom. Ich spoločná vec CHANGE je dostupná vonku už ako oficiálne audio a nesie sa v znamení vzdávaní pocty pôvodnému RnB z 90.tych rokov. Obaja umelci sú v realite dlhoroční kamaráti, a preto je vďaka tomu počas celého songu cítiť veľmi špeciálnu atmo. Posúďte sami!

Mladučká černošská kráska Normani sa ozýva opäť na ceste za vysnívanou sólo kariérou. Len donedávna sme ju mali možnosť počuť s jej „domovskou“ dievčenskou skupinou Fifth Harmony, no dnes tu máme jej pohľad späť do minulosti na sólo veci s názvom MOTIVATION. V nej sa Normani vlní v rytme hudby v spoločnosti ďalších krásnych tanečníčok a celé to dáva dojem veľmi príjemnej a pohodovej muzičky. Zároveň si pre svojich fanúšikov chystá veľmi očakávaný sólový album, ktorý by ju mal reprezentovať presne v tom svetle, aká Normani v skutočnosti je. Podarí sa jej takýto odvážny kúsok bez podpory jej doterajších kolegýň zo skupiny?

AUTOR: @stanley_fantasyart

 

Komentáre

Odporúčame